Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

Investicinė paskola

Josue Isai Ramos Figueroa Pj4je7ojrme UnsplashIlgalaikė paskola įmonėms skirta verslo plėtrai, investicinių projektų finansavimui, naujos įrangos, gamybinių pastatų pirkimui, jų rekonstrukcijai ar modernizavimui. 

PAGRINDINĖS INVESTICINĖS PASKOLOS SĄLYGOS:

  • paskolos suma nustatoma atsižvelgiant į įmonės investicijų poreikį, finansines galimybes grąžinti kreditą ir turtą, kurį galite įkeisti kredito grąžinimui užtikrinti;
  • maksimalus investicinės paskolos grąžinimo terminas – 10 metų;
  • paskolos grąžinimas galimas kas mėnesį mokant palūkanas ir sudarant individualų, įmonės poreikius atitinkantį, paskolos grąžinimo grafiką;
  • paskolos grąžinimas užtikrinamas nekilnojamojo turto, įrangos, technikos, indėlių, piniginių lėšų, vertybinių popierių įkeitimu, laidavimu, UAB “Investicijų ir verslo garantijos” (INVEGA) garantija.

Daugiau informacijos apie investicinės paskolos suteikimo sąlygas ir palūkanų normą teiraukitės artimiausioje KREDA grupės unijoje.

Kaip tapti KREDA grupės kredito unijos nariu?

Jūsų patogumui į kredito uniją galite kreiptis iš anksto užpildę paraišką investicinei paskolai gauti.

Paraiška

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai
Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.