Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

Būsto paskola

Būsto paskola su Kreda geros palūkanos

Būsto paskola – tai ilgalaikė tikslinė paskola, skirta būsto pirkimui ar renovacijai.

Nemaža dalis žmonių pirkdami būstą patiria ne tik džiaugsmą, būsto pirkimas dažnai sukelia ir nemažai galvos skausmo. Nerimą ir stresą sukelia būsto paskolos gavimas, baimė, kad nepavyks patenkinti kredito davėjo sąlygų. 

Jei Jūs norite išvengti nerimo ir streso kreipkitės į Kreda grupę, užpildykite paraišką būsto paskolai gauti ir mes Jums padėsime sklandžiai ir operatyviai gauti norimą kreditą!

PAGRINDINĖS BŪSTO PASKOLOS SĄLYGOS:

  • maksimalus paskolos grąžinimo terminas – 30 metų;
  • maksimali paskolos suma priklauso nuo Jūsų šeimos gaunamų pajamų dydžio, turimų finansinių įsipareigojimų ir įkeičiamo turto vertės ar kainos;
  • paskolos grąžinimas – vienodomis arba mažėjančiomis įmokomis, arba sudarius individualų, Jūsų poreikius atitinkantį, paskolos grąžinimo grafiką;
  • už suteiktą paskolą gavėjas kredito unijai moka kintamas metines palūkanas;
  • būsto paskola visais atvejais užtikrinama nekilnojamojo turto įkeitimu, o kredito unijai paprašius, ir kitomis papildomomis priemonėmis;
  • Valstybės parama jaunoms šeimoms būstui įsigyti. Siūlomos subsidijos dydis – nuo 15 proc. iki 30 proc. visos būsto paskolos sumos. Daugiau informacijos rasite ČIA. 

Taip pat, siūlome pasinaudoti būsto paskolos skaičiuokle! Ir įsivertinti paskolos sumą, įsipareigojimus per mėnesį bei termino laikotarpį.

Perkamas ir įkeičiamas nekilnojamas turtas turi būti įvertintas nepriklausomų nekilnojamo turto vertintojų, kurių rekomenduojamą sąrašą rasite čia

Svarbu! Jeigu ketinate atnaujinti namus, dabar galite pasinaudoti KREDA unijų grupės ir prekybos tinklo SENUKAI pasiūlymu – kiekvienas būsto paskolos klientas gauna nuolaidų programos Naujakurys kortelę, kuri suteikia -30 procentų nuolaidą įvairioms prekėms ir paslaugoms! Norite sužinoti daugiau? Spauskite čia.

Daugiau informacijos apie būsto paskolos suteikimo sąlygas ir palūkanų normą teiraukitės artimiausioje KREDA grupės kredito unijoje.

Kaip tapti KREDA grupės kredito unijos nariu?

Jūsų patogumui į kredito uniją galite kreiptis iš anksto užpildę paraišką būsto paskolai gauti. 

Paraiška

Užpildykite užklausos formą