Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

Negyvybės draudimas

World Habitat Day Close Up Picture Pile Coins Model House „Kreda“ grupės kredito unijų paslaugų paketas prasiplėtė – nuo šiol visose „Kreda“ grupės unijose bus galimybė gauti negyvybės draudimo paslaugas.

„Kreda” grupė pirmiausia yra finansines paslaugas teikianti organizacija, bet tuo pačiu atsižvelgiama ir į „Kreda“ grupės paslaugų kompleksiškumą. Kreipdamiesi į kredito uniją, pavyzdžiui, dėl naujo būsto finansavimo, unijos nariai galės papildomai negaišdami laiko pasirūpinti ir naujo pirkinio saugumu – draudimu.  Siekiame būti kuo arčiau narių ir atliepti jų poreikius, tad galimybė draustis unijose paslaugomis bus naudinga ypač tose vietovėse, kur gyventojai neturi draudimo atstovų, bei nesinaudoja savitarnos paslaugomis internetu. Gyventojai, tiek unijos nariai, tiek ir nepriklausantys unijoms, galės „Kreda” grupės kredito unijose gauti šias paslaugas greitai ir kokybiškai.

„Kreda” grupės kredito unijose jokių papildomų mokesčių netaikoma. Klientai unijose gaus geriausius draudimų kainos pasiūlymus, bus pateiktas personalizuotas ir konkurencingas draudimo sprendimas (atsižvelgiant į draudimo rizikas ir apsaugas), atitinkantis kliento poreikius.

Draudimo paslaugos, kurias galite įsigyti „Kreda“ grupės unijose:

  • Couple Back Back Gyventojų turto (pastatai, patalpos, kitas nekilnojamasis turtas, kilnojamasis turtas, su turtu susijusi asmens civilinė atsakomybė ir t.t.) draudimas;
  • Turto (pastatai, patalpos, viduje esanti įranga, atsargos, mobili technika, žemės ūkio technika ir t.t.) juridiniams asmenims draudimas;
  • Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomasis (TPVCA) ir pagalbos kelyje draudimas;
  • Transporto priemonių savanoriškas (Kasko) draudimas;
  • Bendrasis civilinės atsakomybės (veiklos, gamybos, prekių ar paslaugų teikimo) juridiniams asmenims draudimas;
  • Verslo nutrūkimo (ūkinės-komercinės veiklos sustabdymas dėl trečiųjų asmenų veiksmų) juridiniams asmenims draudimas;
  • Savaeigės technikos (buldozerių, ekskavatorių, kombainų, kelių tiesimo technikos ir t.t.) draudimas;
  • Kelionių draudimas ir nelaimingų atsitikimų draudimas;
  • Darbuotojų (nelaimingų atsitikimų, kelionių, komandiruočių ir t.t.) draudimas juridiniams asmenims.

 

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar tik unijos nariai gali įsigyti draudimo paslaugas?

Negyvybės draudimo paslaugas „Kreda“ grupės unijose gali įsigyti visi asmenys, tiek kredito unijos nariai, tiek ne nariai.

Ar draudimo paslaugas galima užsakyti internetu?

Deja, siekdami užtikrinti kokybiškos, saugios ir Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos teikimą, negalėsime Jūsų aptarnauti internetu. Visos draudimo paslaugos užsakomos tik kredito unijų skyriuose gavus vadybininko konsultaciją.

Ką daryti įvykus draudžiamajam įvykiui, kai yra sugadintas/sunaikintas mano turtas?

Pirmiausia imkitės visų įmanomų priemonių galimai žalai sumažinti;
jeigu privaloma, nedelsdami informuokite apie įvykį atitinkamas kompetentingas įstaigas (policiją, priešgaisrinę tarnybą, avarinę tarnybą ir t. t.);
išsaugokite sugadintą turtą tol, kol ji apžiūrės draudimo bendrovė ar jos partneris;
praneškite draudimo bendrovei apie įvykį nedelsdami, bet ne vėliau nei per draudimo sutartyje nustatytą laikotarpį, telefonu arba užpildykite pranešimą internetu (kontaktinė informacija išduodama kartu su draudimo polisu).

Ar galima nupirkti draudimo polisą kitam asmeniui, šeimos nariui?

Taip. Sudarant pageidaujamos rūšies draudimo sutartį, Jūs, kaip draudėjas, galite savo pasirinkimu (kur tokia galimybė egzistuoja) nurodyti kitą asmenį ar asmenų ratą kaip naudos gavėjus, kuriems draudimo bendrovė išmokės sutartyje nurodytą draudimo išmoką atsitikus draudžiamajam įvykiui. Už draudimo įmokų mokėjimą bei draudimo sutarties nutraukimą/pratęsimą esate atsakingi Jūs, o ne naudos gavėjas.

Kaip yra nustatoma nekilnojamojo turto draudimo vertė?

Nekilnojamojo turto draudimo vertė nustatoma vienu iš šių būdų: atliekant nepriklausomą Jūsų nekilnojamojo turto vertinimą tais atvejais, kai jums netinka draudimo bendrovės pasiūlyta draudimo suma arba priimant draudimo bendrovės standartinį turto vertinimą, kuris yra atliekamas nuotoliniu būdu atsižvelgiant į objektyvias Jūsų nekilnojamo turto savybes (statybos metai, NT konstrukcija, tipas, vietovė).

Nuo kokių išorinių/vidinių veiksnių yra apdraudžaiamas nekilnojamas turtas?

Nekilnojamas turtas yra draudžiamas nuo šių pagrindinių rizikų: ugnies, vandens, gamtinių jėgų, vagystės, trečiųjų asmenų tyčinės veikos, transporto priemonės atsitrenkimo, sudužimo ir skilimo, kitų staigiai ir netikėtai įvykusių įvykių.

Kur galioja nekilnojamojo turto draudimo sutartis?

Nekilnojamojo turto draudimo sutartis galioja Lietuvos Respublikos teritorijoje, o suteikiama draudimo apsauga – draudimo sutartyje nurodytu adresu.  Kilnojamam namų turtui, kuris yra saugomas ar paliekamas nekilnojamojo turto viduje, tačiau laikinai yra už draudimo vietos ribų taip pat yra taikoma draudimo apsauga.

Kuria laikotarpiui yra sudaroma nekilnojamojo turto draudimo sutartis?

Nekilnojamojo turto draudimo sutartis sudaroma vienų metų laikotarpiui. Jei būstas įkeistas, draudimo sutartį galima sudaryti turo įkeitimo laikotarpiui. Tačiau visais atvejais rekomenduojame sudaryti tik metinę draudimo sutartį.

Ar galima apdrausti nebaigta statyti pastatą/būstą?

Taip, galima, tačiau ši rizika vertinama individualiai su draudimo bendrovės atstovu.

Ar pagalbos kelyje paslauga galiu gauti tik su Kasko draudimu?

Ne, pagalbos kelyje paslauga Jūs galite gauti kaip atskirą priedą prie transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo.

Kas yra išskaita arba franšizė, minima draudimo sutartyje?

Tai yra suma, kurios dydžiu kiekvieno draudžiamojo įvykio atveju draudikas sumažina mokėtiną draudimo išmoką. Kitaip tariant tai yra fiksuotas mokestis, kurį turite susimokėti, prieš gaudami žalos atlyginimą iš draudimo bendrovės. Draudimo taisyklėse ir draudimo sutartyje numatyti atvejai, kada išskaita yra netaikoma ir draudikas dengia visą nuostolio sumą.

Ką daryti įvykus draudžiamajam įvykiui, kai nukentėjau aš pats ar mano apdrausti artimieji?

Patyrus traumą ar kitus nesklandumus kelionės metu, Jums reikėtų susisiekti su asistavimo kompanija OPS Lietuva, kurios kontaktiniai duomenys yra nurodyti draudimo sutartyje. Asistavimo įmonės darbuotojai suteiks visas reikalingas konsultacijas ir padės Jums gauti reikiamą medicininę pagalbą bei išvengti neplanuotų išlaidų.

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.