Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

Ne gyvybės draudimas

Negyvybės draudimas

Gyventojų turto draudimas

„Kreda“ grupės kredito unijų paslaugų paketas prasiplėtė – nuo šiol visose „Kreda“ grupės unijose bus galimybė gauti ne gyvybės draudimo paslaugas.

„Kreda” grupė pirmiausia yra finansines paslaugas teikianti organizacija, bet tuo pačiu atsižvelgiama ir į „Kreda“ grupės paslaugų kompleksiškumą. Kreipdamiesi į kredito uniją, pavyzdžiui, dėl naujo būsto finansavimo, unijos nariai galės papildomai negaišdami laiko pasirūpinti ir naujo pirkinio saugumu – draudimu.  Siekiame būti kuo arčiau narių ir atliepti visus jų poreikius, tad galimybė draustis unijose paslaugomis bus naudinga ypač tose vietovėse, kur gyventojai neturi draudimo atstovų, bei nesinaudoja savitarnos paslaugomis internetu. Gyventojai, tiek unijos nariai, tiek ir nepriklausantys unijoms, galės „Kreda” grupės kredito unijose gauti šias paslaugas greitai ir kokybiškai.

„Kreda” grupės kredito unijose jokių papildomų mokesčių netaikoma. Klientai unijose gaus pačius geriausius draudimų kainos pasiūlymus, bus pateiktas personalizuotas ir konkurencingas draudimo sprendimas (atsižvelgiant į draudimo rizikas ir apsaugas), atitinkantis visus kliento poreikius.

Draudimo paslaugos, kurias galite įsigyti „Kreda“ grupės unijose:

 • Negyvybės draudimas

  Nelaimingų atsitikimų draudimas

  Gyventojų turto (pastatai, patalpos, kitas nekilnojamas turtas, kilnojamas turtas, su turtu susijusi asmens civilinė atsakomybė ir t.t.) draudimas;

 • Juridinių asmenų turto (pastatai, patalpos, viduje esanti įranga, atsargos, mobili technika, žemės ūkio technika ir t.t.) draudimas;
 • Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomasis (TPVCA) ir pagalbos kelyje draudimas;
 • Transporto priemonių savanoriškas (Kasko) draudimas;
 • Bendrasis civilinės atsakomybės (veiklos, gamybos, prekių ar paslaugų teikimo) juridiniams asmenims draudimas;
 • Verslo nutrūkimo (ūkinės-komercinės veiklos sustabdymas dėl trečiųjų asmenų veiksmų) juridiniams asmenims draudimas;
 • Savaeigės technikos (buldozerių, ekskavatorių, kombainų, kelių tiesimo technikos ir t.t.) draudimas;
 • Kelionių (gydymosi ligoninėje, ambulatorinių tyrimų, būtiniausių vaistų ir operacijų išlaidas, taip pat nelaimingų atsitikimų, bagaž0, ar kelionės išlaidas, jei dėl nenumatytų priežasčių nepavyksta išvykti);
 • Nelaimingų atsitikimų (kaulų lūžiai ir sąnarių traumos, minkštųjų audinių ir vidaus organų sužalojimai, kritinės ligos, infarktas, sklerozė, vėžio atvejai, erkių įkandimai) draudimas;
 • Darbuotojų (nelaimingų atsitikimų, kelionių, komandiruočių ir t.t.) draudimas juridiniams asmenims.

 

D.U.K. apie ne gyvybės draudimą

Ar tik unijos nariai gali įsigyti draudimo paslaugas?

Ne gyvybės draudimo paslaugas „Kreda“ grupės unijose gali įsigyti visi asmenys, tiek kredito unijos nariai, tiek ne nariai.

Ar draudimo paslaugas galima užsakyti internetu?

Deja, siekdami užtikrinti kokybiškos, saugios ir Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos teikimą, negalėsime Jūsų aptarnauti internetu. Visos draudimo paslaugos užsakomos tik kredito unijų skyriuose gavus vadybininko konsultaciją.

Ką daryti įvykus draudiminiam įvykiui, kai yra sugadintas/sunaikintas mano turtas?

Pirmiausia imkitės visų įmanomų priemonių galimai žalai sumažinti;
jeigu privaloma, nedelsdami informuokite apie įvykį atitinkamas kompetentingas įstaigas (policiją, priešgaisrinę tarnybą, avarinę tarnybą ir t. t.);
išsaugokite sugadintą turtą tol, kol jį apžiūrės draudimo bendrovė ar jos partneris;
praneškite draudimo bendrovei apie įvykį nedelsdami, bet ne vėliau nei per draudimo sutartyje nustatytą laikotarpį, telefonu arba užpildykite pranešimą internetu (kontaktinė informacija išduodama kartu su draudimo polisu).

Ar galima nupirkti draudimo polisą kitam asmeniui, šeimos nariui?

Taip. Sudarant pageidaujamos rūšies draudimo sutartį, Jūs, kaip draudėjas, galite savo pasirinkimu (kur tokia galimybė egzistuoja) nurodyti kitą asmenį ar asmenų ratą kaip naudos gavėjus, kuriems draudimo bendrovė išmokės sutartyje nurodytą draudimo išmoką atsitikus draudiminiui įvykiui. Už draudimo įmokų mokėjimą bei draudimo sutarties nutraukimą/pratęsimą esate atsakingi Jūs, o ne naudos gavėjas.

Kaip yra nustatoma nekilnojamojo turto draudimo vertė?

Nekilnojamojo turto (NT) draudimo vertė nustatoma vienu iš šių būdų: atliekant nepriklausomą Jūsų NT vertinimą tais atvejais, kai jums netinka draudimo bendrovės pasiūlyta draudimo suma arba priimant draudimo bendrovės standartinį turto vertinimą, kuris yra atliekamas nuotoliniu būdu, atsižvelgiant į objektyvias Jūsų NT savybes (statybos metai, NT konstrukcija, tipas, vietovė).

Nuo kokių išorinių/vidinių veiksnių yra apdraudžiamas nekilnojamas turtas?

Nekilnojamas turtas yra draudžiamas nuo šių pagrindinių rizikų: ugnies, vandens, gamtinių jėgų, vagystės, trečiųjų asmenų tyčinės veikos, transporto priemonės atsitrenkimo, sudužimo ir skilimo, kitų staigiai ir netikėtai įvykusių įvykių.

Kur galioja nekilnojamojo turto draudimo sutartis?

Nekilnojamojo turto draudimo sutartis galioja Lietuvos Respublikos teritorijoje, o suteikiama draudimo apsauga – draudimo sutartyje nurodytu adresu.  Kilnojamam namų turtui, kuris yra saugomas ar paliekamas nekilnojamojo turto viduje, tačiau laikinai yra už draudimo vietos ribų taip pat yra taikoma draudimo apsauga.

Kuriam laikotarpiui yra sudaroma nekilnojamojo turto draudimo sutartis?

Nekilnojamojo turto draudimo sutartis sudaroma vienerių metų laikotarpiui. Jei būstas įkeistas, draudimo sutartį galima sudaryti turto įkeitimo laikotarpiui. Tačiau visais atvejais rekomenduojame sudaryti tik metinę draudimo sutartį.

Ar galima apdrausti nebaigtą statyti pastatą/būstą?

Taip, galima, tačiau ši rizika vertinama individualiai su draudimo bendrovės atstovu.

Ar pagalbos kelyje paslaugą galiu gauti tik su Kasko draudimu?

Ne, pagalbos kelyje paslauga Jūs galite gauti ir kaip atskirą priedą prie transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo.

Kas yra išskaita arba franšizė, minima draudimo sutartyje?

Franšizė – tai suma, kurios dydžiu kiekvieno draudžiamojo įvykio atveju draudikas sumažina mokėtiną draudimo išmoką. Kitaip tariant, tai yra fiksuotas mokestis, kurį turite susimokėti, prieš gaudami žalos atlyginimą iš draudimo bendrovės. Draudimo taisyklėse ir draudimo sutartyje numatyti atvejai, kada išskaita yra netaikoma ir draudikas dengia visą nuostolio sumą.

Ką daryti įvykus draudiminiui įvykiui kelionėje, kai nukentėjau aš pats ar mano apdrausti artimieji?

Patyrus traumą ar kitus nesklandumus kelionės metu, Jums reikėtų susisiekti su asistavimo kompanija OPS Lietuva, kurios kontaktiniai duomenys yra nurodyti draudimo sutartyje. Asistavimo įmonės darbuotojai suteiks visas reikalingas konsultacijas ir padės Jums gauti reikiamą medicininę pagalbą bei išvengti neplanuotų išlaidų.