Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

Vartojimo paskola

Vartojimo paskolaFinansuokite savo ilgai planuotą pirkinį, patenkinte savo poreikius, ar įgyvendikite svajones su “Kreda” grupės vartojimo paskola.

Paskola skirta fizinių asmenų vartojimo poreikiams tenkinti. Tai paskola Jūsų asmeninėms, šeimos ar namų ūkio reikmėms. Vartojimo paskola gali būti suteikiama buitinei technikai, automobiliui įsigyti, būsto remontui, studijoms, kelionėms, vestuvėms ar kitiems Jūsų norams ar svajonėms įgyvendinti!

PAGRINDINĖS VARTOJIMO PASKOLOS SUTEIKIMO SĄLYGOS:

  • maksimali paskolos suma – 20 000 Eur;
  • grąžinimo terminas – iki 7 metų;
  • paskola grąžinama lygiomis arba mažėjančiomis įmokomis;
  • galimybė grąžinti vartojimo paskolą prieš laiką be papildomų mokesčių;
  • paskolos grąžinimas užtikrinamas laidavimu, indėlio įkeitimu, kitomis kredito unijai priimtinomis užtikrinimo priemonėmis.

Bendros vartojimo kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys:

Jei skolinamasi iki 3 000 eurų, sudarant sutartį 60 mėnesių laikotarpiui su 8 proc. metine palūkanų norma, bei 30 eurų dydžio sutarties mokesčiu, bendra mokėtina suma būtų 3 673,88 eurų, mėnesio įmoka siektų 66,81 eurų, o bendra vartojimo paskolos kainos metinė norma būtų 8,37 proc. Finansavimo sąlygos gali keistis atlikus jūsų mokumo bei rizikos vertinimą, jums pasirinkus kitą sutarties terminą ar įmokų mokėjimo dieną. Prieš apsisprendžiant dėl paskolos rekomenduojama atidžiai įvertinti asmeninės ir/ar šeimos finansines galimybes.

Daugiau informacijos apie vartojimo paskolos suteikimo sąlygas ir palūkanų normą teiraukitės artimiausioje KREDA grupės kredito unijoje.

Kaip tapti KREDA grupės kredito unijos nariu?

Jūsų patogumui į kredito uniją galite kreiptis iš anksto užpildę paraišką vartojimo paskolai gauti.

Paraiška 

Užpildykite užklausos formą