Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

Mokėkite su Google Pay™. Greitai ir patogiai.

„Google Pay“ yra greitas, paprastas ir saugus būdas mokėti „Android“ įrenginiu su „KREDA Prepaid Mastercard®” kortele. Mokėkite daugelyje parduotuvių visame pasaulyje, kur priimami bekontakčiai mokėjimai. Spustelėkite čia, jei norite rasti daugiau informacijos apie „Google Pay“.

Google Pay yra Google LLC prekinis ženklas.

Kreda Google Pay™

🗸 Paprasta aktyvacija

Pridėkite „KREDA Prepaid Mastercard®” mokėjimo kortelę akimirksniu prie „Google Pay“ programėlės.

🗸 Greita

„Google Pay“ yra greitesnė ir paprastesnė mokėjimo priemonė nei mokėjimas fizine kortele. Atsiskaitykite greitai parduotuvėse, internetinėse svetainėse ir programėlėse.

🗸 Bekontakčiai mokėjimai

Paveikslėlis3„Google Pay“ priimama daugumoje vietų Lietuvoje ir visame pasaulyje. Atsiskaityti galite mokėdami visur, kur matote bekontakčių mokėjimų simbolį.

🗸 Patogu

Atlikite bekontakčius mokėjimus savo „Android“ telefonu – atrakinkite telefoną ir tiesiog priglauskite jį prie skaitytuvo, kol pamatysite varnelę.

🗸 Paprasta ir saugu

„Google Pay“ naudodama vieną iš pažangiausių pasaulyje saugos infrastruktūrų apsaugo jūsų mokėjimo informaciją naudodama kelis saugos lygius, kad jūsų paskyra būtų saugi.

 

Kabutes Kreda Googlepaysteps

 

Įrenginiai suderinami su „Google Pay“

„Google Pay“ veikia su daugeliu „Android“ įrenginių, kuriuose palaikoma NFC technologija ir naujesnė nei 5.0 ar versijos „Android“ operacinė sistema.

„Google Pay“ taip pat galite atsiskaityti ir išmaniuoju laikrodžiu, kuris naudoja naujesnę nei Watch OS 3 operacinę sistemą.

Kreda Google Pay™

 

Kaip atsiskaityti naudojant „Google Pay“?

„Google Pay“ galite atsiskaityti visur, kur matote bekontakčius atsiskaitymo simbolius. Norėdami atlikti bekontakčius mokėjimus, išmaniojo telefono nustatymuose įjunkite NFC.

Kreda Google Pay™

 

D.U.K. apie „Google pay“

Kas yra „Google Pay“ ir kaip ji veikia?

„Google Pay“ yra paprasta, greita ir saugi mobiliųjų mokėjimų paslauga, leidžianti atlikti bekontakčius mokėjimus suderinamu „Android“ įrenginiu bekontakčiuose terminaluose parduotuvėje, internete ir mobiliose programėlėse. Norint naudoti „Google Pay“, KREDA mokėjimo kortelė turi būti susieta su „Google Pay“ programėlėje.

Ar „Google Pay“ atsiskaitymai yra saugūs?

Taip. Naudojant telefoną bekontakčiams mokėjimams atlikti, „Google Pay“ nesiunčia jūsų mokėjimo kortelės numerio kartu su mokėjimu. Naudojamas užkoduotas virtualus sąskaitos numeris atvaizduoti jūsų informacijai, todėl jūsų tikri kortelės duomenys yra saugūs.

Ar galima „Android“ įrenginyje pridėti kelias korteles prie „Google Pay“?

Taip, galite pridėti ir kelias korteles prie „Google Pay“ suderinamuose „Android“ įrenginiuose ir pasirinkti pagrindinę KREDA mokėjimo kortelę.

Ar atsiskaitant „Google Pay“ reikia suvesti PIN kodą?

Kai naudojate „Google Pay“, kai kuriais atvejais atliekant operacijas, viršijančias leistiną bekontakčio atsiskaitymo limitą, galite būti paprašyti įvesti fizinės kortelės PIN kodą prekybininko terminale.

Ar galima atsiskaityti su „Google Pay“ užsienyje?

Su „Google Pay“ galite atsiskaityti daugelyje programėlių ir interneto svetainių, o taip pat fizinėse parduotuvėse visame pasaulyje – ten, kur priimami bekontakčiai mokėjimai.

 

„Mastercard“ yra registruotas prekės ženklas, o apskritimų dizainas yra „Mastercard International Incorporated“ prekės ženklas. Kreda Mastercard® kortelė yra išduoda „Paynovate SA“ pagal „Mastercard International Inc.“ licenciją. „Paynovate SA“ yra e. pinigų leidėjas, kurio reguliatorius yra Belgijos nacionalinis bankas. „Paynovate SA“ yra registruota Banque-Carrefour des Entreprises (nr. BE0506 763 929). „Paynovate SA“ yra tiesioginis Mastercard narys. „Google“ ir „Google Pay“ yra „Google LLC“ prekių ženklas.