Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

Žagarės vyšnių festivalyje - lenktynininko Antano Juknevičiaus susitikimas su joniškiečiais

2020 m. Liepos 23 d.

Šeštadienį vykusiame Žagarės vyšnių festivalyje legendinio Dakaro ralio lenktynininko istorijas išgirdo ne tik festivalio svečiai, bet ir „Joniškio kredito unijos“ nariai. Žagarė – antroji A.Juknevičiaus ir jo komandos stotelė KREDA kredito unijų grupės organizuojamame ture po Lietuvą pavadinimu „KREDA veža Dakaro istorijas“.

Pasak A.Juknevičiaus, jis seniai svajojo apsilankyti Žagarės vyšnių festivalyje. Ir nors festivalis šįmet vyko remdamasis rekomendacijomis dėl sveikatos apsaugos pasaulinės pandemijos metu, tai nė kiek nesumažino jau 16-ą kartą vykusio renginio dvasios. 

„Buvau pasitiktas puikios atmosferos ir labai draugiškos vietinės bendruomenės. Esu ypač dėkingas KREDA komandai iš „Joniškio kredito unijos“ už puikiai organizuotą susitikimą. Nesitikėjau, kad susirinks tiek aktyvių Dakaro gerbėjų, kurie domėjosi net ir menkiausiomis lenktynių smulkmenomis. Tikiuosi, kad į jų klausimus atsakiau”, – kalbėjo Dakaro legenda A. Juknevičius.

Po susitikimo norintieji su lenktynininku fotografavosi ne tik prie sienelės, bet ir šalia eksponuojamų senovinių automobilių kolekcijos, kur galėjo pasiklausyti ir niekur negirdėtų istorijų iš lenktynininko vaikystės.

Kita gyvų Dakaro istorijų pasakojimo vieta – Šilalė, kur veikia Šilalės bendruomenę vienijanti KREDA grupės narė „Šilalės kredito unija”. Šilalėje A.Juknevičius ir komanda lankysis rugpjūčio 2 dieną

Visą informaciją apie vykstantį „KREDA veža Dakaro istorijas“ turą A. Juknevičius skelbs savo socialiniuose tinkluose. Juose apsilankę komandos gerbėjai galės dalyvauti konkursuose bei laimėti įvairių prizų.

Turo „KREDA veža Dakaro istorijas“ kalendorius:

DATA Miestas
08.02 Šilalė
08.09 Kupiškis
08.29 Biržai
09.01 Visaginas
09.02 Utena
09.03 Švenčionys
09.05 Panevėžys
09.06 Kaunas
09.10 Kaunas
09.12 Rokiškis
09.19 Raseiniai