Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

Vasaros praktika studentams Jungtinėje centrinėje kredito unijoje

2020 m. Gegužės 22 d.

Jungtinė centrinė kredito unija KREDA, vienijanti 11 kredito unijų visoje Lietuvoje, kviečia prie savo komandos Vilniuje prisijungti studentus vasaros praktikai. Jei studijuoji finansus, bankininkystę, ekonomiką ar dalyką susijusį su šiomis sritimis, kviečiame išbandyti save, pasisemti patirties ir pamatyti kokia yra finansines paslaugas teikiančios įmonės kasdienybė. Pažadame nenuobodžią ir dinamišką veiklą, kurios metu supažindinsime su paskolų išdavimo, administravimo, rizikos ir finansų vertinimo procesais. Įtrauksime tave į įdomius projektus, kurių metu lauksime ir tavo įžvalgų, nuomonės, įsitraukimo bei iniciatyvos.

Praktikos metu tapsi lygiaverčiu komandos nariu su, tavo studijuojamą ar domėjimosi sritį atitinkančiomis, atsakomybėmis bei užduotimis. Suteiksime tau visas darbui reikalingas priemones ir patogią darbo vietą naujose Jungtinės centrinės kredito unijos ofiso patalpose. Kiekvieną dieną tave pasitiks geriausi savo srities profesionalai, kurie noriai dalinsis patirtimi, suteiks reikiamų žinių, padėsiančių atlikti užduotis praktikos metu ir praversiančių ateityje siekiant gerų karjeros rezultatų.

Jei esi tvirtai pasiryžęs vasarą praleisti turiningai, investuoti savo laiką ne į atostogas, o į žinių ir profesinės patirties bagažą, mums pakeliui! Laukiame tavo motyvacinio laiško adresu [email protected]. Pasiūlymas galioja iki š. m. birželio 15 d.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai