Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

Tapti unijos nariu jau galite ir nuotoliniu būdu

2020 m. Liepos 30 d.

KREDA unijų grupė žengė svarbų technologinį žingsnį – įgyvendinus elektroninės sistemos tobulinimo darbus, nuo šiol gyventojai ir verslo atstovai unijos nariais gali tapti ir nuotoliniu būdu. Tam yra reikalingas kompiuteris arba mobilusis telefonas su vaizdo kamera, telefono numeris su mobiliuoju parašu ir galiojantis asmens tapatybės dokumentas.

„Džiaugiamės, kad kryptingai vykdome sau ir KREDA unijų grupei iškeltus tikslus. Dar 2017-aisiais, kuomet bendrą viziją turėdamos unijos susibūrė į KREDA grupę, numatėme ateities veiksmus, kuriuos turėsime atlikti, norėdami patenkinti gyventojų ir verslo poreikius bei keliamus reikalavimus. Dabar galiu pasakyti, kad šį tašką pasiekėme ir neketiname sustoti. Priekyje – dar daug darbų ir tikslų, kaip būti išmanesniais, užtikrinant tinkamą paslaugų veikimą ir saugumą. Tobulėdami siekiame vadovautis šiuolaikinės bankininkystės tendencijomis, nes norime būti naudingais esamiems ir potencialiems unijų klientams”, – teigė Jungtinės centrinės kredito unijos, veikiančios su prekės ženklu KREDA, vadovė Kristina Simonovič. 

Nauji įdiegti patobulinimai fiziniams ir juridiniams asmenims ne tik leidžia prisijungti prie KREDA unijų narių bendruomenės, bet ir jau esamiems nariams identifikuoti save bei gauti paskolą, ar spręsti kitą su finansiniu poreikiu, asmenine bankininkyste susijusį klausimą nuotoliniu būdu.

Dėl galimybės tapti kredito unijos nariu nuotoliniu būdu prašome kreiptis telefonu arba elektroniniu paštu į artimiausią KREDA uniją.

TEIKIAME JUMS ĮPRASTAS BANKO PASLAUGAS:

PASKOLOS TAUPYMAS KASDIENĖ BANKININKYSTĖ
Ikonos 02 Ikonos 06 Ikonos 01
Verslui Terminuoti indėliai Mokėjimo sąskaita
Žemės ūkiui Taupomieji indėliai Mokėjimo kortelės
Privatiems asmenims Vaiko indėlis Įmokos ir mokesčiai
Būstui ir remontui   Interneto bankas

KREDA VIENIJA 11 ILGAMETĘ PATIRTĮ TURINČIŲ KREDITO UNIJŲ VISOJE LIETUVOJE:

Akademinė kredito unija Raseinių kredito unija
Aukštaitijos kredito unija Biržų kredito unija
Ignalinos kredito unija Kredito unija “Kupiškėnų taupa”
Joniškio kredito unija Šilalės kredito unija
Kredito unija “Litas” Kredito unija “Zanavykų bankelis”
Pareigūnų kredito unija