Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

Švenčionyse esantis Ignalinos kredito unijos padalinys keliasi į naujas patalpas

2019 m. Birželio 07 d.

Img 006Didžiausią padalinių tinklą turinti jungtinių kredito unijų KREDA grupės narė Ignalinos kredito unija Švenčionyse nuo birželio 17 d. išsikrausto į naujas biuro patalpas adresu Vilniaus g. 16. Apie būtinybę keltis į kitas patalpas ir unijos veiklą sutiko papasakoti ilgametė Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė Violeta Čeponiene.

Kokie veiksniai įtakojo Jūsų sprendimą Ignalinos kredito unijos padalinį Švenčionyse perkelti į kitą miesto vietą?

Siekdami būti arčiau savo kliento, visada ieškome geriausių sprendimų ne tik teikdami finansines paslaugas, bet ir planuodami unijos padalinių strateginį išsidėstymą. Mūsų įsitikinimu,  klientų aptarnavimas turi vykti vietose, kurias lengva pasiekti pėsčiomis, nuosavu ar visuomeniniu transportu. Taip pat svarbu, kad atvykusiam klientui būtų suteiktos sąlygos pastatyti automobilį, į aptarnavimo padalinį patekti paprasta ir neklaidu, o apsilankius biuro patalpose jauku laukti konsultacijos. Vadovaujantis šiais principais buvo priimtas sprendimas senąsias unijos skyriaus patalpas adresu Adutiškio g. 3/4 palikti ir keltis į naują, erdvų biurą pagrindinėje miesto gatvėje adresu Vilniaus g. 16.

Ignalinos kredito unijos skyrių iškeliate į kitą vietą, galbūt planuojate ir kitų naujovių paslaugų teikimo ir klientų aptarnavimo srityse?

Unijos paslaugų paletė nesikeis. Ir toliau stengsimės išlikti arčiausiai vartotojo esančia finansine įstaiga su aktualiu produktų krepšeliu, kuris suteikia galimybę  kiekvienam klientui pasiūlyti  jo poreikius atitinkantį, individualizuotą finansinį sprendimą už konkurencingą rinkoje kainą. Skiriame didelį dėmesį aukštiems klientų aptarnavimo standartams, todėl nuolatos skatiname mūsų darbuotojus tobulėti, domėtis finansų rinka ir būti motyvuotiems. Planuojame, kaip ir iki šiol, būti aktyvūs ir matomi savo regione, skelbdami įvairias akcijas ir pristatydami savo paslaugas.

Koks yra kredito unijų išskirtinumas lyginant jas su kitomis, finansines paslaugas teikiančiomis, įmonėmis?

Skirtingai nei didieji komerciniai bankai, kurie šiuo metu sparčiai skaitmenizuoja savo paslaugas, mažina aptarnavimo padalinių skaičių ir skatina klientus pereiti prie savitarnos elektroninėje erdvėje, esami ir potencialūs unijų bendruomenės nariai visada turi prieinamumą gyvam, betarpiškam bendravimui aptarnavimo padalinyje, atliekant kasdienes bankines paslaugas ir gaunant profesionalias finansines konsultacijas. Tačiau tai nereiškia, jog nesiekiame būti inovatyvūs.  Tobuliname internetinės bankininkystės sistemą ir diegiame naujoves tam, kad klientams paslaugos būtų pasiekiamos  visais, šiuolaikiniame pasaulyje įmanomais, būdais.

Papasakokite apie Ignalinos kredito unijai priklausantį regioną. Koks yra jūsų klientas? Kokie jo poreikiai?

Pastebėjome, kad Ignalinos kredito unijos veiklos ribas apimantis regionas yra labai aktyvus finansavimo ir taupymo klausimais. Reaguodami į tai, Ignalinos kredito unijos tinklą vis plečiame. Šiuo atžvilgiu esame lyderiai jungtinėje kredito unijų grupėje KREDA, kuriai priklausome. Taip pat galime pasigirti tuo, kad unijos paskolų ir indėlių portfeliai nuolatos auga, o tai ženklas, kad mumis pasitiki vis daugiau gyventojų. Nėra griežto tipinio mūsų kliento apibrėžimo. Tai gali būti tik ką universiteto duris uždaręs jaunuolis, turintis verslo idėją, tačiau neturintis pakankamai lėšų ją įgyvendinti, rūpestingi tėvai, kruopščiai taupantys vaikų ateičiai ar pavieniai ūkininkai ir dideli ūkiai, ieškantys finansinių galimybių plėtrai bei žemės ūkio technikai. Ignalinos kredito unijos skyriuose laukiami visi, kuriems reikalingos tradicinės bankininkystės paslaugos pradedant kasdienėmis piniginėmis operacijomis ir baigiant dideliais finansiniais projektais.

Pokalbio pabaigoje veikli, niekada optimizmo ir geros nuotaikos nestokojanti Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė V. Čeponienė neslėpė, kaip nekantriai kartu su komanda laukia birželio 17 d. (pirmadienio) ryto, kuomet Švenčionyse adresu Vilniaus g. 16 atvers naujo, jaukaus ir erdvaus padalinio duris esamiems ir naujiems klientams. Šia proga pašnekovė prasitarė apie šventišką kiekvieno apsilankiusiojo naujame skyriuje priėmimą ir intriguojančias staigmenas, kurios tęsis iki liepos 17 d.