Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

Sveikiname su šventėmis!

2020 m. Gruodžio 23 d.

Kre
Brangūs KREDA šeimos nariai, gyventojų bendruomenės, partneriai,

žmogus sugalvojo, kad savaitė turės septynias dienas, mėnuo – keturias savaites, metai – dvylika mėnesių. Taip jau tapo įprasta, kad metų gale, gruodį, per didžiąsias šventes visada apmąstome nuveiktus darbus, susitinkame su šeima ir artimaisiais, pasikrauname teigiamos energijos ir emocijų kitiems metams. Niekada net nepagalvojai, kad gali būti kitaip.

Tačiau šįmet – ir metai kitokie, ir šv. Kalėdos – nebe tokios, kaip buvome įpratę. Retas, kas būtų pagalvojęs, kad didžiosios metų šventės bus siejamos su žodžiais – „ribojimas”, „protokolas” ar „negalima”.

Ankstesniais metais, skubėdami pirkti dovanas šeimos nariams, bandydami užbaigti likusius darbus, matyt, net nepagalvojome, kiek daug turime, nors tuo metu, gal atrodė, kad per mažai.

Visam KREDA unijų kolektyvui, nariams ir partneriams šių gražiausių švenčių proga norime palinkėti, kad kiekvienas savyje turėtume asmeninį priminimą, kas mums gyvenime yra svarbiausia, ko galime netekti ir, jog būtent tą ir turime branginti!

Visada tikėjome ir nenustojame tikėti, kad net ir po tamsiausios nakties ateina šviesa, o pragyventas laikas, išgyvenimai patenka į patirties bagažą!

Gražių švenčių ir laimingų metų!

KREDA – Jungtinė centrinė kredito unija