Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

Naudokite „Google Pay™“ jau dabar

2022 m. Balandžio 19 d.

Pay Kreda

Nuo šiol visi KREDA unijų grupės klientai gali naudotis mokėjimo paslauga „Google Pay“. Tai atsiskaitymo sprendimas „Android“ operacinės sistemos mobiliesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams bei laikrodžiams. „Google Pay“ yra patikimas, saugus ir lengvas atsiskaitymo būdas, kuomet jūsų turima „KREDA Prepaid Mastercard®” kortelė fiziškai nėra reikalinga – ji yra patikimai laikoma telefono atmintyje. 

Su „Google Pay“ galite atsiskaityti keliais paspaudimais ir daug lengviau nei fizinėmis kortelėmis – mokėkite apsipirkimo vietoje, mobiliosiose programėlėse ir bet kur, kur yra priimami bekontakčiai apmokėjimai.

„Mes, KREDA unijų grupė, norime kasdien atliekamus mokėjimus padaryti paprastesniais, greitesniais ir saugesniais. Štai taip veikia „Google Pay“. Taikoma technologija yra patogi, lengvai pasiekiama ir tiesiog palengvina gyvenimą. Net tada, kai piniginės nėra jūsų kišenėje, „Google Pay“ yra ir tiesiog pasiekiama telefone“, – sakė Jolita Česonienė, KREDA unijų grupės Administracijos vadovė. 

„Google Pay“ lengva aktyvuoti, mokėjimai atliekami keliais prisilietimais, o saugumas užtikrintas pažangiausiomis pasaulyje informacijos perdavimo technologijomis, todėl vartotojo atliekami atsiskaitymo veiksmai yra šifruojami, o piniginės transakcijos taip pat papildomai apsaugomos.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Google Pay“ veikimą, o taip pat atlikti aktyvacijos procesą, spauskite čia.

 

„Mastercard“ yra registruotas prekės ženklas, o apskritimų dizainas yra „Mastercard International Incorporated“ prekės ženklas. Kortelė yra išduoda UAB „PayrNet Ltd“ pagal „Mastercard International Inc.“ licenciją. UAB „PayrNet“ yra įgaliota Lietuvos banko pagal Lietuvos Respublikos elektroninių pinigų ir elektroninių pinigų įstaigų įstatymą (nuoroda LB001994). „Google“ ir „Google Pay“ yra „Google LLC“ prekių ženklas.