Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

Mokėjimo paslaugų direktyva (PSD2)

2019 m. Rugsėjo 14 d.

KREDA grupės kredito unijos suteikia mokėjimo iniciavimo ir sąskaitos informacijos paslaugos galimybės. Nuo šiol vartotojai už prekes ir paslaugas internetu galės atsiskaityti paprasčiau ir greičiau.

Vadovaujantis Antrosios mokėjimo paslaugų direktyvos (PSD2) ir Lietuvos Respublikos mokėjimų įstatymo reikalavimais, nuo 2019 m. rugsėjo 14 d. interneto banko e.kreda sistemoje atveriama prieiga prie sistemos duomenų per API (application programming interface) sąsajas.  PSD2 siekiama standartizuoti mokėjimo paslaugas ir sistemas visoje Europoje ir padidinti atsiskaitymų, bei paslaugų skaidrumą.

Prieiga prie API sąsajos testinėje aplinkoje pasiekiama https://psd2sandbox.kreda.lt/. Čia rasite instrukciją, testinę aplinką, dokumentaciją, kodų pavyzdžius, testinius duomenis, galėsite susigeneruoti TPP sertifikatus. Testinė API sąsaja leis užtikrinti Jūsų produktų suderinamumą su e.kreda sistema dėl mokėjimo inicijavimo, informacijos apie sąskaitas ir lėšų pakankamumo patvirtinimo paslaugų.

Prieiga prie API sąsajos produkcinėje aplinkoje pasiekiama vadovaujantis instrukcija, esančia dokumentacijoje, kuri pasiekiama https://psd2sandbox.kreda.lt/web.

Iškilus klausimams dėl API, susisiekite su mumis el. paštu [email protected].