Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

„KREDA veža Dakaro istorijas“ turas Kupiškyje: Antanui Juknevičiui teko lyginti Dakarą su „Tour de France“

2020 m. Rugpjūčio 12 d.

Praėjusį savaitgalį „KREDA veža Dakaro istorijas“ turas kartu su lenktynininku Antanu Juknevičiumi lankėsi Kupiškyje, kur vyko dviračių žygis „Aplink Kupiškio marias“. Dakaro legendai šįkart teko ne tik atsakyti į kupiškėnų ir miesto svečių klausimus, bet ir palydėti daugiau nei šimtą dviračių sporto entuziastų į 42 kilometrų trasą.

„Susitikimo rytas Kupiškyje pasitaikė ne iš vėsiųjų, – juokėsi prakaitą braukdamas A.Juknevičius, – Bet, atrodo, kad karštis dviračių žygio dalyviams visai nebaisus”, – sakė su kupiškėnų bendruomene susitikęs lenktynininkas.

Kupiškėnai prieš startą aktyviai domėjosi lenktynių užkulisiais ir net pateikė ture iki šiol negirdėtų klausimų.

„Labiausiai man įstrigo prašymas palyginti Dakarą su žinomiausiomis dviračių lenktynėmis „Tour de France“. Sakyčiau, kad tokie maratonai turi tikrai daug panašumo, ypač dėl to, kad reikalauja daug fizinės ir psichologinės ištvermės. Šiandien jos prireiks ir dviračių žygio dalyviams, nes plieskiant saulei įveikti 42 kilometrus nėra paprasta, todėl labai sveikinu visus pasiryžusius. Čia jau kaip mini Dakaras“, – aktyviausiems susitikimo dalyviams teikdamas KREDA grupės narės „Kupiškėnų taupa” įsteigtus prizus kalbėjo A.Juknevičius.

Dakaro legenda, aplankiusi jau penktąją „KREDA veža Dakaro istorijas“ turo po Lietuvą stotelę, žavėjosi Kupiškio kraštu bei dviračio žygio apylinkėmis: „Daug laiko esu praleidęs Kuršių mariose, o Kupiškio mariose plaukioti dar neteko, todėl negalėjau praleisti tokios progos. Nerealu!”, – džiaugėsi A.Juknevičius.

Jau netrukus „KREDA veža Dakaro istorijas“ kelionės persiris į antrąją turo pusę – kelyje po Lietuvą lieka devynios stotelės.

Sekite naujienas KREDA ir Antano Juknevičiaus socialinio tinklo Facebook paskyrose bei sužinosite, kada ir kur tiksliai Dakaro istorijos bus pasakojamos Biržų kredito unijos bendruomenės nariams!

Artimiausiu metu A.Juknevičius ir „KREDA veža Dakaro istorijas“ turas po Lietuvą aplankys šiuos miestus:

08.23 Kaunas – renginys atšauktas!
08.29 Biržai
09.01 Visaginas
09.02 Utena
09.03 Švenčionys
09.05 Panevėžys
09.10 Kaunas
09.12 Rokiškis
09.19 Raseiniai