Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

KREDA švenčia 3-ejų metų gimtadienį! (vadovės sveikinimas bei interviu)

2021 m. Sausio 02 d.

Kreda NaresMetų sandūroje visada ilgiau ar trumpiau mus lydi šventinė nuotaika. O KREDA
grupės nariams tai ir gimtadienio malonūs rūpesčiai. Sausio 2-ią dieną –
mums jau treji!

Tąkart, pasitinkant 2018-uosius, bendrą viziją turėjusios unijos suderino ateities
veiksmus ir sutarė bendrai siekti rezultatų, kurie tenkintų gyventojų bei verslo
poreikius.

Įrodėme, kad esame patikimas finansų partneris, o tikslai nesikeičia – turime
siekti, jog būtume pirmu klientų pasirinkimu regionuose. Artimiausiuose mūsų
planuose – bankinių paslaugų perkėlimas ir į išmaniuosius telefonus su „Apple“
bei „Android“ operacinėmis sistemomis.

KREDA GRUPĖS VADOVĖS SVEIKINIMAS GIMTADIENIO PROGA

 

KristinaGerb. KREDA kolegos,

minime KREDA grupės trečiąjį gimtadienį. Kartu mes dar tiek nedaug laiko, o pasiekta labai gerų rezultatų.

Suvieniję jėgas įrodėme, jog esame finansiškai stipri organizacija, kuri užtikrina pelningą veiklą bei tvarų augimą net ir tokiu sudėtingu laikotarpiu, kai visas pasaulis atsidūrė nežinioje dėl COVID-19 pandemijos.

Daugeliui nepalankią situaciją pavertėme galimybėmis. Reguliariai susitikdavome ir nuolat bendravome su esamais ir potencialiais klientais, ieškojome tik pačių geriausių sprendimų, kad naujos aplinkybės visiems leistų uždirbti ir plėtoti savo verslą, įgyvendinti Lietuvos žmonių labui galinčias pasitarnauti idėjas.

Kiekvienas iš mūsų žino, kad veikdami kartu pasiekėme daugiau, nei bet kuris galėtų pasiekti atskirai.

Gimtadienio proga noriu nuoširdžiai padėkoti kiekvienam KREDA grupės darbuotojui už indėlį į rezultatą, partneriams – už bendrus įvykdytus ir tęsiamus projektus, klientams – už lojalumą bei įvertinimą. Linkiu Jums turtingų prasmingais darbais ir reikšmingais pasiekimais 2021-ųjų metų!

Pagarbiai

Kristina Simonovič

KREDA valdybos pirmininkė

 

Juknevičius Pratęsė Bendradarbiavimą Su Pagrindiniu Partneriu Kreda Juknevičius

 

Image 003Idėja įsteigti KREDA gimė Raseiniuose, o dėl to teko pavarstyti ir teismų duris: apie
nueitą kelią kalbamės su Raseinių kredito unijos valdybos pirmininke Birute Žiūraitiene.

 

– Kokia buvo ta KREDA pradžia?
– Pati pradžia buvo prieš ketverius metus. Pakeitus Kredito unijų ir Centrinių kredito unijų įstatymus, atsirado galimybė turėti ne vieną centrinę teritoriją. Kredito unijos jau galėjo steigti ir kitą centrinę uniją, pasirinkdamos šios veiklos partnerius. Raseiniuose tada ir gimė ši idėja. Su kolegomis nusprendėme pasinaudoti įstatymų galimybe ir pakvietėme susiburti į grupę tuos, kurie nori kartu dirbti, kuriais pasitikime. Iš esmės viskas pakrypo taip, jog viena unija už kitą tapo atsakinga. Viskuo – ir už sėkmes, ir už nesėkmes. Tai tas momentas ir nulėmė, jog pradėjome vis daugiau galvoti apie galimybę
įsteigti naują grupę.

– Ar sunku buvo pakviesti, įtikinti susijungti?
– Iš tiesų darbas tikrai buvo nuveiktas didelis. Įtikinti nebuvo lengviausias procesas. Reikėjo priimti sprendimą išstoti iš tuo metu vienintelės Lietuvos centrinės kredito unijos, kurios nariais visi buvom. Iš pradžių ryžosi tik keturios. Ir tas išstojimas buvo pakankamai komplikuotas – reikėjo ir sistemas atjungti, ir teismuose apsilankėm… Net ir tokių dalykų buvo. Teko apginti savo interesus, kad neliktų mūsų nariai be paslaugų. Tai iš tikrųjų buvo sunku ir pakankamai ilgai užtruko. Reikėjo rasti žmonių, kurie tą projektą įgyvendintų, reikėjo komandos, kuri paruoštų dokumentaciją, įtikintų Lietuvos banką. Buvo didelis nenoras pripažinti, kad reikalinga dar viena centrinė unija. Bet tai labai smagus laikas, teko pažinti daug įdomių žmonių.

– Kaip gimė pavadinimas KREDA?
– Tai pavadinimas atsirado tada, kai artėjome prie licencijos gavimo. Buvo svarstomi ir kiti variantai. Bet šis, kaip aš sakau, lipo ir prilipo. O pavyzdžiui, grupės ženklo istorija kiek sudėtingesnė – norėjosi ir šiuolaikiško, ir simbolizuojančio gilias mūsų tradicijas. Kiek pasistengus, viskas išėjo labai gerai. Labai džiaugiuosi. Miela dūšiai.

– Prabėgo treji metai, kas buvo sunkiausia? Ar vertėjo atsiskirti, steigti naują grupę?
– Tai jei šiandien reikėtų atsukti laiką atgal, antrą kartą padaryčiau tą patį. Aišku, gal būtų daugiau patirties, išvengtume kokių nors klaidų… Bet gal būtumėm ir kitų padarę. Sunkiausi buvo du etapai. Pirmas – iki licencijos gavimo. Nerimavome, kad nepakeistų mums palankių įstatymų – kai paaiškėjo, jog gali atsirasti antra centrinė unija, atsirado nuomonė, kad ji nereikalinga. Ir tikrai buvo klausimas, ar nepakeis įstatymų. Teko ieškoti ir Prezidentūros, ir Seimo palaikymo. Reikėjo susitelkti. Ir kada atstovėjome savo poziciją, kai įsikūrėme, kitas iššūkis buvo mūsų sistemos sukūrimas bei migravimas į ją. Šiandien tikrai galime didžiuotis tuo, ką turime nuveikę.

– O kas labiausiai džiugina?
– Labiausiai džiugina tai, kad mūsų grupė ir pačios unijos finansiškai stiprios. Taip pat – kad yra dialogas, kad tarpusavy kalbamės. Anksčiau, prieš KREDA, to nebuvo. Kad diskutuojam – labai geras dalykas. Gal yra ir skirtingų nuomonių, bet iš
viso to išeina patys geriausi sprendimai. Kas pasikeitė mūsų unijose – tai bendravimas. Taigi, manyčiau, jog pirmoje vietoje betarpiškas bendravimas. Aš sakau, kad mes esam šeima, gyvas organizmas…

– O ką gimtadienio proga galėtumėte palinkėti unijų darbuotojams, nariams?
– Sveikatos pirma. O kita – augti ir stiprėti, ir tobulėti, ir neatsisakyti savo tikslų. Visada turėti ryžto įgyvendinti tai, ką norisi, kuo tiki. Visada turėti optimizmo.