Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

KREDA išdalino 7 mln. lengvatinių paskolų ūkininkams, nukentėjusiems nuo karo Ukrainoje

2022 m. Lapkričio 16 d.

Bendruomenė. Kreda grupė.

Šių metų lapkričio 15 d. buvo paskutinė diena, kai buvo teikiamos paraiškos Žemės ūkio paskolų garantijų fondui (ŽŪPGF) dėl lengvatinių paskolų ūkininkams, nukentėjusiems nuo karo Ukrainoje. „Kreda“ grupė jau išdalino 7 mln. eurų, t.y.  100% numatytų grupei lengvatinių paskolų pagal šią priemonę. Dėka puikaus išankstinio pasiruošimo,  visos dalyvavusios šioje priemonėje unijos pateikė klientų dokumentus laiku ir galėjo greitai ir efektyviai padėti pasinaudoti siūloma parama „Kreda“ grupės nariams bei kitiems klientams. 

ŽŪPGF sprendimu išdalinta 31 mln. eurų paramos suma,  70 proc. priemonės lėšų buvo skirta ūkio subjektams, kurių viena iš 2021 metais vykdomų ir 2022 m. tęsiamų veiklų yra gyvulininkystė, daržininkystė ir sodininkystė, akvakultūra, ekologinė augalininkystė, o likę 30 proc. priemonės lėšų galėjo būti skolinamos visiems tinkamiems ūkio subjektams. 

„Sklandaus bendradarbiavimo su unijų bei ŽŪPGF specialistais dėka galėjome pasiekti savo iškeltus tikslus, ir sėkmingai prisidėti prie mūsų narių bei kitų ūkininkų poreikio įgyvendinimo. Noriu pasidžiaugti mūsų unijų darbuotojų entuziazmu ir energija. Daugiausia šių paskolų išdalinta Aukštaitijos regione, lyderiai – Ignalinos kredito unija bei kredito unija „Kupiškėnų taupa”. Lengvatinių paskolų poreikis buvo jaučiamas dar iki paskelbiant šią priemonę, klientų užklausų gauta gerokai daugiau nei galėjome įgyvendinti su skirtais limitais mums kaip finansų tarpininkui. Tikime, kad šis ŽŪPGF paramos etapas nėra baigtinis ir sekančiais paramos etapais dar daugiau ūkininkų galės pasinaudoti šia priemone „Kreda“ grupėje.” – dalinosi JCKU Kreditavimo grupės vadovas Donatas Juozapavičius. 

Kviečiame sekti ŽŪPGF ir „Kreda“ grupės naujienas dėl naujų lengvatinių paskolų teikimų.