Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

„Kreda“ grupės Verslo plėtros vadove tapo Jolita Rėkutė

2023 m. Birželio 22 d.

Jungtinės centrinės kredito unijos „Kreda“ grupės Verslo plėtros vadovės pareigas pradeda eiti Jolita Rėkutė. Ji bus atsakinga už „Kreda“ grupės pardavimų strategijos kūrimą bei įgyvendinimą, naujų produktų vystymą ir įvedimą, ryšių su verslo partneriais palaikymą.

Prie „Kreda“ grupės prisijungianti J. Rėkutė turi sukaupusi daugiau nei 15 metų patirtį finansų sektoriuje: verslas verslui ir verslas vartotojui pardavimų ir klientų aptarnavimo bei finansavimo srityse, o taip pat ilgametę patirtį vadovaujant banko padalinių komandoms. 

„Džiaugiuosi prisijungusi prie „Kreda“ grupės, kuri vos per penkerius savo gyvavimo metus spėjo įrodyti, kad yra sparčiai auganti ir tvirtas pozicijas Lietuvos finansų rinkoje užimanti Jungtinė kredito unijų grupė. Tikiu, kad mano sukaupta profesinė patirtis padės tikrove paversti tolimesnius grupei keliamus ambicingus tikslus ir leis prisidėti prie Lietuvos bendrovių veiklos vystymo ir augimo“, – teigia J. Rėkutė.

Kaip teigia „Kreda“ grupės administracijos vadovė Jolita Česonienė, 2022-aisiais grupė pasiekė puikius rezultatus, kelia ambicingus verslo plėtros planus: „Net ir išorinio neapibrėžtumo metu grupės finansiniai rezultatai demonstravo augimą, pavyko išlaikyti stabilumą. Išplatinome septynerių metų trukmės subordinuotųjų obligacijų emisiją, kuria pavyko pritraukti daugiau kaip 1 mln. eurų kapitalo. Metų pabaigoje įgyvendinome plėtrą – prie grupės prisijungė trys persitvarkančios unijos, o rinkos dalis kredito unijų sektoriuje paaugo iki 36,6 proc. Verslo plėtrą laikome savo tolimesniu prioritetu, džiaugiuosi prisijungiančia šios srities profesionale.“

Pasak J. Česonienės, grupei svarbus tvarus augimas, užtikrinant aukščiausios kokybės paslaugų teikimą unijų nariams, o J.Rėkutės sukaupta patirtis bus itin vertinga tiek vystant jau pradėtus, tiek įgyvendinant naujus projektus.

J. Rėkutė pastaruosius daugiau nei 15 metų dirbo „Danske Bank“ Lietuvos filiale, paskutinius trejus metus šioje bendrovėje ėjo Kreditų padalinio vadovės Baltijos šalims pareigas.