Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

KREDA grupės narė suteikė paskolą daugiabučių statybai

2020 m. Lapkričio 30 d.

Du KolegosKREDA grupei priklausanti Kauno regione veikianti „Akademinė kredito unija“ pasirašė dar vieną NT finansavimo sutartį su nekilnojamojo turto vystytoju UAB „Norvegijos kontaktai“.

„Bet kokia tvari iniciatyva, kuri neša naudą vietos bendruomenėms, padeda plėtoti verslą – mūsų finansų įstaigoms didžiausia vertybė. Ir su tokiais projektais dirbame kiekvieną dieną. Visada ieškome galimybių ir geriausių sprendimų, kurie padėtų į mus besikreipiantiems verslininkams ar privatiems asmenims įgyvendinti idėjas, sumanymus. Šįkart džiaugiamės mūsų partnerių naujais planais – pastatyti dar du daugiabučius“, – sako Jungtinės centrinės kredito unijos KREDA valdybos pirmininkė Kristina Simonovič.

Dainavoje – „Du kolegos“

Projektas – tai dviejų modernių A+ energinės klasės daugiabučių statybą. Gyvenamieji namai kyla, tik įsiklausius į šių dienų žmogaus poreikius. Kiekvienas butas turi savo atskirą balkoną-lodžiją, vietą automobiliui aikštelėje, o miesto infrastruktūra – ranka pasiekiama. Dėl patogios lokacijos naujakuriai, jei tik panorės, tikrai nestokos šurmulio, kuris prieinamas kiekvienam miestiečiui.

UAB „Norvegijos kontaktai“ atstovų teigimu, projekto sėkmę taip užtikrina kokybiškos medžiagos ir funkcionalus patalpų išplanavimas.

„Turime penkiolikos metų patirtį. Kad esame patikimi nekilnojamojo turto vystytojai rodo ne tik „Šilojus“, „Antagynė“, bet ir daug kitų sėkmingai iki šiol įgyvendintų projektų. Įmonė kuria pridėtinės vertės, kokybiškus ir praktiškus objektus Lietuvoje. Bendrovė pasižymi perspektyvumu, inovatyvumu, atsakingumu ir ilgaamže patirtimi. Turime subūrę suinteresuotą, pareigingą, motyvuotą kolektyvą ir bendradarbiaujame su įvairiausiomis užsienio bei Lietuvos organizacijomis“, – akcentuoja įmonės pardavimų vadovė L. Maliauskienė.

„Norvegijos kontaktų“ pastatyti gyvenamieji namai išsiskiria  individualaus žaliojo ploto, lauko poilsio erdvių galimybėmis. Ir visa tai kartu su gyvenimo mieste teikiamais patogumais.