Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

KREDA grupės kredito unijos prisijungė prie Europos Sąjungoje veikiančių momentinių mokėjimų platformos

2021 m. Sausio 06 d.

03 GerasŠią paslaugą klientai Lietuvoje ir kitose Europos šalyse vertina už ypatingą greitį ir funkcionalumą  – vos per kelias sekundes nuo pavedimo pinigai pasiekia adresatą visą parą be poilsio ir švenčių dienų. Mūsų šalyje prie šios tarptautinės sistemos taip pat yra prisijungę SEB, Šiaulių bankas, Citadele, Swedbank, Paysera ir Rato kredito unija.

Momentinių mokėjimų paslauga, skirta bendrą mokėjimų eurais erdvę (SEPA) sudarančioms Europos valstybėms. Lietuvos bankas šią paslaugą įdiegė savo mokėjimų sistemoje CENTROlink. Šis mokėjimo būdas toks pat saugus kaip ir įprastas, pavyzdžiui, per internetinę bankininkystę arba mobiliąją programėlę telefone.

„Nuo šiol suteikiame KREDA grupės klientams galimybę realiuoju laiku atsiskaityti su tiekėjais, partneriais, o lėšos įskaitomos akimirksniu – net jei jos pervedamos tarp skirtingų mokėjimo paslaugų teikėjų Europos Sąjungos valstybėse. Svarbu, kad finansinių paslaugų įstaiga būtų prisijungusi prie momentinių mokėjimų schemos“, – teigia Jungtinės centrinės kredito unijos KREDA valdybos pirmininkė Kristina Simonovič.

Norėdami atlikti momentinį mokėjimą KREDA grupės kredito unijos nariai gali tai padaryti, prisijungę prie savo interneto banko paskyros, o „Mokėjimų“ meniu turi pasirinkti punktą „Naujas mokėjimas“. Įvedus gavėjo sąskaitą „ekreda“ sistema patikrina, ar procedūra galima ir pasiūlo ją atlikti.

Pagrindiniai momentinių pavedimų privalumai

  • Mokėjimas atliekamas ir gaunamas realiuoju laiku
  • Narys mokėjimą gali  atlikti jam patogiu laiku
  • Gaunamų lėšų limitas iki 100 000 Eur
  • Pervedamų lėšų limitas iki 10 000 Eur