Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

„Kreda“ grupė sėkmingai išplatino visas obligacijas, pasiskolino 1,969 mln. eurų

2023 m. Rugsėjo 25 d.

„Kreda“ grupę vienijanti Jungtinė centrinė kredito unija sėkmingai išplatino 1,969 mln. eurų vertės šešerių metų trukmės obligacijų emisiją su 10 proc. metinėmis palūkanomis ir bendru 12 proc. pajamingumu. Skolos vertybiniai popieriai buvo išplatinti anksčiau nei planuota, o paklausa beveik dvigubai viršijo pasiūlą – pasiūlymus  pateikė  daugiau kaip 240 investuotojų iš visos Lietuvos. Itin didelio investuotojų susidomėjimo sulaukusių obligacijų  įsigijo daugiau kaip 150 mažmeninių ir smulkiųjų investuotojų, kurių dalis – ir „Kreda“ grupės unijų nariai. 

Tai yra antrasis bendros 3 mln. eurų subordinuotųjų obligacijų emisijos platinimo etapas. Praėjusiais metais išplatinta subordinuotųjų obligacijų emisija „Kreda“ grupei leido pritraukti 1,031 mln. eurų antrojo lygio kapitalo. Už šias obligacijas jau išmokėtos pirmosios palūkanos – daugiau kaip 51 tūkst. eurų.

Petro Armalio Nuotr.

„Labai džiaugiamės investuotojų mums parodytu pasitikėjimu. Sėkmingas ir net anksčiau laiko baigtas emisijos platinimas yra reikšmingas įvertinimas visai „Kreda” grupei ir jos veiklos strategijai. 1,969 mln. eurų vertės emisijos išleidimas „Kreda“ grupei leis dar labiau plėsti veiklą, sustiprinti pozicijas rinkoje ir grupės kapitalą, auginti paskolų portfelį, o unijų narius, ypač mažų ir vidutinių įmonių bei žemės ūkio tiksliniuose segmentuose, finansuoti dar palankesnėmis sąlygomis. Ir toliau kelsime ambicingus tikslus bei vykdysime įsipareigojimus savo investuotojams“, – sako „Kreda“ Jungtinės centrinės kredito unijos Administracijos vadovė ir valdybos narė Jolita Česonienė.

Subordinuotųjų obligacijų emisija išplatinta pasitelkus platintoją – UAB „Uniqum Capital“. Obligacijų išpirkimo terminas – 2029 m. spalio 20 d. Vienos obligacijos nominali vertė 1000 eurų, o platinimo kaina – 959,1118 euro.