Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

„Kreda“ grupė pasirinko „Amlyze“ pagrindiniu atitikties paslaugų teikėju

2023 m. Rugsėjo 26 d.

Lietuvos bendrovė „Amlyze“, kurianti verslui skirtus finansinių nusikaltimų prevencijos sprendimus, aptarnaus vieną didžiausių Lietuvoje centrinių kredito unijų „Kreda“, kuriai teiks pinigų plovimo prevencijos ir atitikties sprendimus.

Neutral Photo Frame Mockup Father's Day Instagram Post (3)

Tai pirmasis „Amlyze“ klientas su tokiu plačiu finansinių institucijų tinklu ir pirmasis, pasirinkęs „Amlyze“ neseniai sukurtą daugiafunkcinį sandorių stebėsenos sprendimą, veikiantį pagal Bankininkystės kaip paslaugos (angl. Banking as a Service, BaaS) modelį.

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis žymi „Kreda“ grupės norą modernizuoti ir suvienodinti 14-os vienijamų unijų atitikties standartus ir „Amlyze“ siekį pasiūlyti sprendimus, specialiai pritaikytus klientams su kompleksinių paslaugų poreikiu.  

„Tai, kad „Kreda“ grupė pasirinko „Amlyze“ pagrindiniu pinigų plovimo ir terorizmo finansavimo prevencijos paslaugų teikėju, atspindi mūsų tikslą siekti aukščiausių standartų šioje srityje. Mums didelė garbė dirbti su institucija, turinčia didelę produktų įvairovę ir platų klientų padengiamumą mūsų rinkoje. Su malonumu pasidalinsime savo žiniomis ir kompetencija su „Kreda“ grupės komanda“, – sako Gabrielius Bilkštys, „Amlyze“ vadovas ir įkūrėjas.

„Kreda“ grupė, kurios valdomas turtas artėja prie 0,5 mlrd. eurų ribos, bendrovę „Amlyze“ pasirinko dėl poreikius atitinkančių paslaugų, patyrusios komandos, kurią sudaro anksčiau už finansų rinkos priežiūrą atsakingi asmenys. „Kreda“ grupės ambicija – augti stabiliai ir subalansuotai bei tapti rinkos lyderiu, o tam reikia stiprių partnerių. 

„Be galo džiaugiamės nauja partneryste su bendrove „Amlyze“, kuri siūlo pinigų plovimo prevencijai skirtus programinės įrangos sprendimus. Neabejoju, kad jos patirtis, kompetencija ir kuriami kovos su finansiniais nusikaltimais sprendimai ne tik padės mums tobulėti, prisidės prie nuoseklaus bei tvaraus „Kreda“ grupės augimo, bet ir kurs vertę mūsų grupei bei mūsų nariams. „Kreda“ grupė teikia aukštos kokybės paslaugas, todėl stengiamės užtikrinti, kad mūsų veikloje būtų laikomasi visų teisės aktų reikalavimų, lėšų kilmė būtų aiški, o piniginės operacijos atliekamos greitai ir laikantis teisinių reikalavimų. Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencija – vienas mūsų veiklos prioritetų, todėl pasirašyta sutartis su Lietuvos pinigų plovimo prevencijos sprendimų bendrove „Amlyze“ leis „Kreda“ grupei ne tik sustiprinti pinigų plovimo ir terorizmo prevenciją, bet ir kilstelės ją į aukštesnį lygį“, – sako Jolita Česonienė, „Kredos“ administracijos vadovė ir valdybos narė. 

„Kreda“ grupė, siekdama aukščiausių atitikties teisės aktų reikalavimams standartų, naudosis visais pagrindiniais „Amlyze“ paslaugų moduliais: kliento rizikos vertinimo, transakcijų ir sandorių stebėsenos (tiek realiu laiku, tiek retrospektyviai), užduočių srautų valdymo ir tarptautinių sankcijų patikros.