Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

Jungtinei centrinei kredito unijai – tarptautinis įvertinimas už aplinkos apsaugos vadybą

2023 m. Rugsėjo 21 d.

2023 metų rugsėjo mėnesio pradžioje Jungtinė centrinė kredito unija buvo įvertinta tarptautiniu ISO 14001:2015 sertifikatu už įmonėje įdiegtą aplinkos apsaugos vadybos sistemą. Šis sertifikatas – ne tik ilgalaikis įsipareigojimas atitikti griežtus vadybos standartus, bet ir aukštas įmonės procesų įvertinimas. Neutral Photo Frame Mockup

Nuo šiol Jungtinė centrinė kredito unija kasmet bus audituojama ir tikrinama, ar kasdieninėje veikloje teisingai vadovaujasi esančia aplinkos apsaugos vadybos sistema ir ar įmonė iš tiesų stengiasi mažinti tiesioginį ir netiesioginį savo veiklos poveikį aplinkai bei investuoti į žalesnę, saugesnę ir tvaresnę ateitį.

„Aplinkos apsauga ir tvarumo vystymas – neatsiejama šių laikų organizacijų kasdienybė. Europos Sąjunga yra išsikėlusi tikslą iki 2050 tapti klimatui neutraliu žemynu. Mes taip pat tikime, kad skirdami ypatingą dėmesį aplinkosaugai, savo veikla galime prisidėti prie tvaraus vystymosi tikslų įgyvendinimo, mažinti poveikį aplinkai ir kurti žalesnę bei tvaresnę visų mūsų ateitį. Įdiegta aplinkos apsaugos vadybos sistema yra mūsų atsakingo požiūrio į aplinkos apsaugą patvirtinimas ir tuo pačiu organizacijos pažadas bei strateginis sprendimas siekti saugios ir tvarios ateities”, – sako Jolita Česonienė, „Kreda“ administracijos vadovė ir valdybos narė.

Jungtinei centrinei kredito unijai suteiktas ISO sertifikatas yra pirmasis toks tarptautinis bendrovės įvertinimas valdysenos srityje.