Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

Į Kupiškį su turu „KREDA veža Dakaro istorijas“ keliaujantis Antanas Juknevičius: susitikimai viršijo visus lūkesčius

2020 m. Rugpjūčio 05 d.

Trys „KREDA veža Dakaro istorijas“ stotelės, aibė klausimų ir pašnekesių, džiugių akimirkų, nauji pažįstami ir potyriai – tokie Dakaro legendos Antano Juknevičiaus įspūdžiai po apsilankymo Šakiuose, Joniškyje ir Šilalėje.

„KREDA veža Dakaro istorijas“ įsibėgėja ir jau dabar galiu drąsiai sakyti, kad turas viršijo visus pradinius lūkesčius. Visuose miestuose į susitikimus susirenka tikrai daug žmonių, kuriems įdomios visos lenktynių smulkmenos. Sakyčiau, kad lietuviai – tikri Dakaro žinovai”, – po paskutinio susitikimo su Šilalės kredito unijos bendruomene kalbėjo A.Juknevičius.

Susitikime Šilalėje su susirinkusiais A.Juknevičius spėjo aptarti ne tik lenktynes, bet ir Žemaitijos istoriją, o įspūdį „KREDA veža Dakaro istorijas“ pagrindiniam dalyviui padarė tai, kaip šilališkiai didžiuojasi savo kraštu.

A.Juknevičius tikisi, kad aktyvumu Šakiams, Joniškiui bei Šilalei nenusileis ir ketvirtoji turo po Lietuvą stotelė – Kupiškis, kurį jis aplankys rugpjūčio 9 dieną, sekmadienį bei susitiks su unijos „Kupiškėnų taupa” bendruomene. Susitikimas vyks L.Stuokos-Gucevičiaus aikštėje, pradžia – 10 valandą.

Susitikimo metu startuos ir dviračių žygis „Aplink Kupiškio marias”.

Detalesnes naujienas apie turą, vykdomus konkursus galite rasti ir sekti A.Juknevičiaus Facebook paskyroje.

Artimiausiu metu A.Juknevičius ir „KREDA veža Dakaro istorijas“ turas po Lietuvą aplankys šiuos miestus:

08.09 Kupiškis
08.29 Biržai
09.01 Visaginas
09.02 Utena
09.03 Švenčionys
09.05 Panevėžys
09.10 Kaunas
09.12 Rokiškis
09.19 Raseiniai