Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

Dar daugiau galimybių su KREDA Mastercard kortele

2020 m. Gruodžio 15 d.

Dažnas mūsų savo piniginėje nešiojame bent vieną mokėjimo kortelę, su kuria atsiskaitome parduotuvėje, išgryniname pinigus ar pervedame juos į sąskaitą. Kokią mokėjimų kortelę nešiojatės jūs, ir ar žinote apie Jungtinės kredito unijos KREDA kredito kortelę MasterCard? KREDA vienija 11 Lietuvos unijų ir teikia visas finansines paslaugas.  

„Kredito unijos teikia tradicines, kasdienes finansines paslaugas, pavyzdžiui, išduodame mokėjimo korteles – su kredito limitu arba be jo, atliekame grynųjų pinigų operacijas, teikiame gyventojams būsto paskolas. Klientai finansines operacijas gali atlikti internetinės bankininkystės platformoje ar kredito unijų skyriuose“, – teigia KREDA grupės valdybos pirmininkė Kristina Simonovič.

Su KREDA mokėjimų kortele galima išsigryninti per dieną net iki 1000 Eur. Atlyginimą, stipendiją, pensiją, socialines išmokas ir kitas lėšas saugiai galima laikyti savo kortelės sąskaitoje.

Kokios galimybės su KREDA MasterCard?

Patogu tai, kad su MasterCard išsiimsite grynus pinigus ne tik Lietuvos, bet ir užsienio bankomatuose, kas labai praverčia lietuviams emigrantams ar daug keliaujantiems žmonėms. Su šia kortele galite vykdyti visas kasdienines pinigines operacijas:

  • Atsiskaityti įprastose ir elektroninėse parduotuvėse Lietuvoje ir užsienyje.
  • Pasiimti grynųjų pinigų Lietuvos ir užsienio bankų bankomatuose.
  • Pasitikrinti likutį visuose Lietuvos bankomatuose.
  • Mokėti bekontakčiu būdu iki 50 Eur. Pirmą kartą atsiskaitant bekontakte kortele, saugumo sumetimais reikės įvesti kortelės PIN kodą. (pastaba tai negalioja HERKUS kortelėms).
  • Kortelę galima užsisakyti nuo 14 metų amžiaus.
  • Jei neturite galimybės atvykti į kredito uniją, užsakytą kortelę, jums pageidaujant, kredito unijos darbuotojas galės išsiųsti paštu už papildomą kainą.

Naudokitės kreditu, jei trūksta pinigų prieššventiniu laikotarpiu

KREDA įmonių grupės turimi duomenys rodo, jog artėjant didžiausioms metų šventėms gyventojai dažniau nori susitvarkyti namus, pakeisti interjerą, baldus, buitinę techniką. Visa tai kainuoja ir sąskaita ištuštėja.

„Vis tik, turėdami KREDA MasterCard reikalingų daiktų reikiamu metu galite įsigyti, pasinaudoję kreditu, kurio limitas – net iki 6000 Eur. Taigi, nereikia, įkeisti turto, norint pasiskolinti pinigų. Kreditas grąžinamas fiksuotomis įmokomis kartą per mėnesį. Jei norite pasirinkti laisvesnį grafiką, siūlome pasinaudoti vartojimo paskolų galimybėmis. Pasiskolintas lėšas persivesite į kortelės sąskaitą ir patogiai atsiskaitysite už pirkinius. Tokių paskolų atveju turėsite galimybę pradėti grąžinti įmokas už paskolas ne nuo pirmo mėnesio, o pavyzdžiui, po trijų mėnesių“, – sako K. Simonovič ir pataria nepamiršti, kad už kreditu išleistą sumą bus skaičiuojamos palūkanos. Naudotis skolintais pinigais derėtų tik tada, kai žinote, jog turite stabilias pajamas ir galėsite mokėti mėnesio įmokas.

Per karantiną padidintas atsiskaitymo kortele limitas

Kredito kortelės karantino metu tampa viena iš priemonių, padedančių išvengti kontakto su grynais pinigais ir taip dar labiau apsisaugoti nuo viruso. KREDA, atsižvelgdama į šią situaciją, padidino kortelės MasterCard bekontakčio atsiskaitymo galimybes iki 50 Eur. Galima atlikti penkias operacijas iš eilės, neįvedant PIN kodo. Tai suteikia didelį patogumą apsiperkant. Tuo labiau, kad prieš šventes pirkinių krepšeliai didėja, apsiperkama keliose vietose.

Įsigyti bekontaktę mokėjimų kortelę galima net neišėjus iš namų. Tereikia susisiekti su kredito unijos vadybininku ir užsakyti kortelę arba parašyti prašymą per e. kredą. Pagaminta kortelė bus išsiųsta jums į namus už papildomą mokestį. KREDA siekia būti arčiau žmonių ir teikti dar patogesnes paslaugas. Jau netrukus, dar iki Kalėdų, planuojama paleisti momentinius mokėjimus, o kitas žingsnis – mobili e. kreda programėlė, kuri suteiks galimybę saugiai, greitai ir paprastai naudotis banko paslaugomis „Apple“ bei „Android“ sistemų išmaniųjų telefonų naudotojams. Pasitikime Naujuosius su patikimu finansų partneriu!

Domina KREDA finansinės paslaugos? Užpildykite užklausos formą!

Užpildykite užklausos formą