Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

Dakaro legenda Antanas Juknevičius Biržuose atrado temų pokalbiui su motociklų entuziastais

2020 m. Rugsėjo 01 d.

Šeštadienį į Aquila Mcc klubo kiemelį Biržuose rinkosi tie, kurie neabejingi lenktynininko Antano Juknevičiaus startams Dakaro smėlynuose, bekelėse ir greičio ruožuose. Tai buvo jau penkta „KREDA veža Dakaro istorijas“ turo po Lietuvą stotelė. Prieš tai sportininkas surengė susitikimus Šakiuose, Joniškyje, Šilalėje ir Kupiškyje.

Biržiečiai renginio metu aktyviai klausinėjo lenktynininko, o kartu su atsakymais gavo ir prizų, kuriuos dovanojo daugiau nei 2500 narių vienijanti KREDA unijų grupės narė Biržų kredito unija. Vertingiausia vakaro dovana – sėdmaišis – atiteko viktorinos nugalėtojai Biržų kredito unijos narei Dianai Grybienei. Laimėjimą moteris atsiėmė iš pačios Dakaro legendos rankų.

„Biržų kraštas man puikiai pažįstamas ir čia visuomet jaučiuosi kaip namie, todėl šio susitikimo labai laukiau. Nors diena ir pasitaikė lietinga, bet kas mums tas lietus, kai visų nuotaikos tokios puikios? Biržiečiai buvo labai aktyvūs ir domėjosi net ir smulkiausiomis Dakaro detalėmis, o su tokiais fanais bendrauti man visada didelis malonumas. Jei tik žinau, kad būsiu Biržų apylinkėse, visada suplanuoju aplankyti bent kelias įžymias vietas, kurių šiame krašte tikrai daug. Šį kartą su šeima aplankėme Biržų pilį ir Senovinės technikos muziejų. Kol sūnui visus automobilius aprodžiau, turbūt ir kelios valandos prabėgo“, – besidalindamas įspūdžiais šypsojosi A.Juknevičius.

„Mūsų klientai yra ir mūsų nariai bei bendražygiai. Norėjome atsidėkoti už pasitikėjimą ir bendrą kelią, kuriuo einame kartu. Todėl džiaugiamės turėję galimybę pakviesti Dakaro legendą ir mums svarbiems žmonėms, partneriams bei miestelėnams surengti įdomų pasikalbėjimą su juo“, – sakė Biržų kredito unijos vadovė Aušrinė Poškienė.

Rugsėjo 2 ir 3 dienomis A.Juknevičius ir „KREDA veža Dakaro istorijas“ komanda lankysis Ignalinos kredito unijos veiklos vykdymo regionuose –  Utenoje ir Švenčionyse. Vėliau turas suks į Panevėžį, Kauną, Rokiškį, o kelionę po Lietuvą užbaigs renginiu Raseiniuose. 

„KREDA veža Dakaro istorijas“ tolimesnės stotelės ir datos:

09.05 Panevėžys
09.10 Kaunas
09.12 Rokiškis
09.19 Raseiniai

Detalesnė informacijai apie tikslias renginių vietas ir laikus, konkursai ir kitos „KREDA veža Dakaro istorijas“ turo aktualijos yra skelbiamos lenktynininko Antano Juknevičiaus socialinio tinklo Facebook paskyroje.