Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

Atnaujintas pranešimas dėl Šilalės kredito unijos pakartotinio visuotinio narių susirinkimo

2020 m. Kovo 17 d.

Reaguodami į 2020-03-14 LR Vyriausybės paskelbtą karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo prevencijos laikotarpiu nuo kovo 16 d. 00 val. iki kovo 30 d. 24 val., informuojame, kad pakartotinis eilinis Visuotinis narių susirinkimas kovo 20 d. 15 val., gyvai nebus organizuojamas, balsavimas vykdomas tik kredito unijos nariams balsuojant iš anksto.

Kredito unijos nariai kviečiami balsuoti šiais būdais:

  • atsiųsti el. paštu [email protected] mobiliuoju parašu pasirašytą prašymą išduoti bendrąjį balsavimo biuletenį ir Visuotinio narių susirinkimo dokumentus. Prašymo formą galite rasti ČIA. Susipažinus su pateiktais dokumentais pateikti el. paštu [email protected] mobiliuoju parašu pasirašytą balsavimo biuletenį.
  • Neturint mobilaus parašo atvykti į kredito uniją jos darbo metu, susipažinti su Visuotinio narių susirinkimo dokumentais ir užpildyti bendrąjį balsavimo biuletenį;

Saugodami savo narių sveikatą prašome Jūsų esant galimybei balsuoti tik el. paštu ir nevykti į kredito uniją. Taip pat prašome nevykti į kredito uniją narius, kurie jaučia ligos simptomus (kosulys, sloga, karščiavimas, dusulys ir kt.) ar kurie pagal Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas yra priskirti rizikos grupei (vyresni nei 60 metų asmenys, taip pat asmenys, turintys lėtinių ligų).

Kredito unijos nariai apie Visuotinio narių susirinkimo priimtus sprendimus bus informuojami LR Kredito unijų įstatyme nustatyta tvarka.

Asmuo, įgaliotas teikti išsamią informaciją apie šaukiamą visuotinį narių susirinkimą, administracijos vadovė Edita Tarozienė, tel. nr. +370 449 74094, +370 650 56888, el. paštas [email protected].

Šilalės kredito unijos valdyba