Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

Antanas Juknevičius gerbėjams žada dalelę Dakaro

2020 m. Liepos 01 d.

Antanas Juknevicius Vasara Gerbejams Zada Dalele Dakaro1

Daugiau nei tris mėnesius truksiančio turo maršrutas vingiuos per dvylika Lietuvos miestų ir miestelių, kuriuose įsikūrus KREDA kredito unijos. Lenktynių legenda savo fanų lauks ir gyvas Dakaro istorijas pasakos Šakiuose, Joniškyje, Kupiškyje, Šilalėje, Biržuose, Kaune, Visagine, Utenoje, Švenčionyse, Panevėžyje, Rokiškyje ir Raseiniuose.

„Karantinas pakoregavo mūsų komandos varžybų planus. Neišvykome į suplanuotas „Abu Dhabi Desert Challenge“ ir „Dubai Baja“ varžybas, tačiau turėsiu progą pabendrauti su įvairiausiuose Lietuvos kampeliuose gyvenančiais Dakaro fanais. Papasakosiu vieną kitą istoriją,  aišku, jei tik bus norinčių jų klausytis, – šmaikštavo lenktynininkas, – Atsakysiu į fanų klausimus, o gal net ir atskleisiu mūsų kito sezono planus, bet ir pats norėsiu išgirsti kokiomis nuotaikomis gyvena vietiniai, todėl visų susitikimų tikrai laukiu“, – būsimu turu džiaugėsi A. Juknevičius.

„Bendras KREDA ir Antano projektas – paskata žmonėms po karantino iššūkių vėl grįžti į aktyvų socialinį gyvenimą, o mūsų kredito unijoms tai puiki proga dar labiau įsilieti į miestų, kuriuose jos veikia, bendruomenes”, – teigė KREDA grupės valdybos pirmininkė Kristina Simonovič.

Antaną Juknevičių visi turo lankytojai galės sutikti miestų šventėse: tradiciniame Žagarės vyšnių festivalyje, mototure „100 mylių aplink Biržus“, stipriausiu planetos žmogumi vadinamo Žydrūno Savicko organizuojamoje galiūnų šventėje ir kituose renginiuose. Visą informaciją apie artėjantį „KREDA veža Dakaro istorijas“ turą A. Juknevičius skelbs savo socialiniuose tinkluose. Juose apsilankę, komandos gerbėjai galės dalyvauti konkursuose bei laimėti įvairių prizų. Pirmasis konkusas – jau liepos 1-ą dieną.

Turo „KREDA veža Dakaro istorijas“ kalendorius:

DATA Miestas
07.06 Šakiai
07.18 Joniškis
08.02 Šilalė
08.09 Kupiškis
08.29 Biržai
09.01 Visaginas
09.02 Utena.
09.03 Švenčionys
09.05 Panevėžys
09.06 Kaunas
09.10 Kaunas
09.12 Rokiškis
09.19 Raseiniai