Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

Kviečiame finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu ir į KREDA kredito unijų skyrius vykti tik esant būtinybei

2020 m. Kovo 16 d.

Vertindami esamą koronaviruso grėsmę, šalyje paskelbtą karantiną ir siekdami maksimaliai sumažinti COVID-19 viruso plitimo galimybę bei užtikrinti Jūsų ir KREDA kredito unijų darbuotojų saugumą, kviečiame finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu ir nevykti į kredito unijų skyrius. Daugiau informacijos apie KREDA kredito unijų klientų aptarnavimo pobūdį karantino laikotarpiu rasite kredito unijos, kurios nariu esate internetinėje svetainėje:

Rekomenduojame, esant galimybei, rinktis elektroninius klientų aptarnavimo kanalus: kasdienes operacijas atlikti interneto banke e.kreda, esant klausimams susisiekti su KREDA kredito unijų darbuotojais unijų išplatintuose pranešimuose nurodytais kontaktais, norint atlikti grynųjų pinigų operacijas – rinktis bankomatų paslaugą.

Taip pat norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad atsižvelgiant į virusų plitimo būdus, rekomenduojame vengti grynųjų pinigų ir rinktis bekontaktį atsiskaitymą.

Esame pasiruošę atsakyti Jums rūpimus klausimus telefonu +370 612 33366, elektroniu paštu [email protected] arba užpildžius užklausą KREDA internetinėje svetainėje.

Išlikime ramūs, būkime sąmoningi ir likime sveiki.

KREDA

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.