Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

KREDA unijų nariai prie elektroninės bankininkystės gali prisijungti su SMART-ID

2021 m. Kovo 30 d.

Kreda Naujas11 kredito unijų visoje Lietuvoje vienijančios KREDA grupės nariai prie e.kreda elektroninės bankininkystės jau gali prisijungti naudodami populiariąją SMART-ID programėlę. Tokia prisijungimo galimybė atsirado KREDA įdiegus internetinio banko atnaujinimus.

„Siekiame, kad KREDA unijų grupės nariai visada patogiai galėtų pasiekti ir valdyti savo turimas lėšas. Anksčiau identifikaciją jie galėjo vykdyti SMS ir m.parašo būdu. SMART-ID prisijungimo opcijos atsiradimas didina saugumą, o taip pat ir lengvina patį procesą – nuo prisijungimo į elektroninę bankininkystę iki atliekamo pavedimo ar kitos banko operacijos tvirtinimo. Tikiu, kad dabar daugeliui klientų bus dar lengviau atlikti kasdienes finansines operacijas, nes prisijungimo ir mokėjimų patvirtinimo aplinka – jau įprasta, naudojama ir kituose didžiuosiuose Lietuvos ir Baltijos bankuose“, – sakė Jungtinės centrinės kredito unijos administracijos vadovė Kristina Simonovič.

Apie SMART-ID

  • SMART-ID – tai nemokama programėlė, veikianti kaip tapatybės patvirtinimo priemonė (kaip ir mobilusis parašas) ir leidžianti prisijungti prie unijos elektroninės bankininkystės sistemos, tvirtinti mokėjimus ir pasirašyti elektroninius dokumentus. Programėle gali naudotis visi nariai, turintys išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį su interneto ryšiu.
  • Norėdami naudotis SMART ID, į uniją Jums atvykti nereikia, reikia tik atsisiųsti SMART ID nemokamą programėlę.
  • Su SMART-ID registracija galite susipažinti smart-id.com tinklalapyje
  • Operacijų atlikimui galioja limitai, kuriuos Jūs nustatėte operacijoms mobiliuoju parašu.
  • Programėlę galite atsisiųsti į visus „Android“ ir „iOS“ operacinių sistemų išmaniuosius įrenginius

Jeigu parsisiuntėte SMART-ID į savo telefoną ir niekada nesinaudojote šia programėle, turite nuvykti į vieną iš banko padalinių tam, kad būtų įvykdyta pirminė identifikacija ir programėlės aktyvacija. Tai yra vienkartinis veiksmas.  

Būkite atsargūs! Sukčiai dažnai apsimeta unijos ar SMART-ID darbuotojais. Įsidėmėkite – unijos darbuotojai niekada nesikreipia į savo narius, kad sužinoti Jūsų duomenis ar slaptažodžius! Netgi tuo atveju, jeigu ir matote unijos telefono numerį, į Jus kreipiasi vardu ar prašo suvesti duomenis, nedelsdami nutraukite bendravimą ir susiekite su jus aptarnaujančios unijos atstovais. Atminkite, kad sukčiai nuolat sugalvoja naujų būdų kaip išvilioti iš Jūsų lėšas.

Jeigu kyla daugiau klausimų dėl SMART-ID naudojimo, pamiršote savo prisijungimo kodą į elektroninę bankininkystę arba ją užblokavote, visada galite kreiptis į jus aptarnaujančią kredito uniją. KREDA unijų grupės sąrašą rasite paspaudę čia.

Jei neturite elektroninės bankininkystės sutarties, domina kitos unijų paslaugos, maloniai padėsime!

Užpildykite užklausos formą