Terminuotas indėlis

Indeliu Draudimas2Viena geriausių trumpalaikio taupymo priemonių įmonėms turinčioms laisvų lėšų ir norinčioms juos „įdarbinti“ už Lietuvoje didžiausias palūkanas lyginant jas su kitų rūšių indėliais. Sudarius pageidaujamos trukmės terminuoto indėlio sutartį, už lėšas, esančias indėlio sąskaitoje, skaičiuojamos nustatyto dydžio palūkanos, kurios išmokamos, Jums pageidaujant, kas mėnesį arba indėlio sutarties termino pabaigoje. Visu sutarties galiojimo laikotarpiu indėlio sutarties papildyti negalima.

Terminuoto indėlio sutartį galite sudaryti interneto banke e.kreda arba atvykę į Jums artimiausią KREDA grupės kredito uniją.

Terminuoto indėlio palūkanų normos teiraukitės artimiausioje KREDA grupės kredito unijoje.

INFORMACIJA INDĖLININKUI APIE INDĖLIŲ DRAUDIMĄ

Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai yra taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt.

Daugiau informacijos apie indėlių draudimą rasite ČIA.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai
Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.