Interneto bankas

Shutterstock 470126399e.kreda interneto bankas suteikia galimybę atlikti visas kasdienes ir Jums įprastas operacijas: pervesti pinigus į savo ar kitas sąskaitas, matyti informaciją apie Jūsų sąskaitos likučius ir pinigų judėjimą, sudaryti terminuoto indėlio sutartį, sekti sukauptas indėlių palūkanas. 

Mokėjimo nurodymus interneto banke e.kreda galite atlikti trumposios žinutės (SMS) arba mobiliojo parašo pagalba. Trumposios žinutės (SMS) pagalba atliekamiems mokėjimo nurodymams galioja 300 EUR operacijos ir 600 EUR dienos limitai. Mobiliojo parašo pagalba atliekamiems mokėjimo nurodymams galioja 6 000 EUR operacijos ir 100 000 EUR dienos limitai. Esant poreikiui kredito unijoje yra galimybė mokėjimo operacijoms turėti individualius limitus.

Norėdami sudaryti elektroninių paslaugų teikimo sutartį prieš tai susipažinkite su Bendrosiomis paslaugų teikimo taisyklėmis ir Elektroninių paslaugų teikimo taisyklėmis.

Elektroninių paslaugų teikimo sutartį galite sudaryti atvykę į KREDA grupės kredito uniją, kurios narys esate.

Kaip tapti KREDA grupės kredito unijos nariu?

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai
Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.