Užauginkite vaiko ateičiai skirtus pinigus

Norėdama padėti vaikus auginantiems tėvams užauginti ir pinigus jų ateičiai,  KREDA unijų grupė siūlo efektyvų ir patrauklų būdą tai padaryti – vaiko indėlio paslaugą.

Susidomėjote?

Užpildykite užklausos formą

 

Vaikas
 
Pasinaudojusi ja, kiekviena šeima užaugins stabilų finansinį pagrindą savo vaiko ateičiai ir bus tinkamai pasiruošusi pirmiesiems atžalos savarankiško gyvenimo žingsniams.

Šeimos užaugintą piniginį kapitalą kiekvienas pilnametystės sulaukęs jaunuolis galės panaudoti savo svajonių ir tikslų įgyvendinimui: išvykti studijuoti į užsienį, įsigyti nuosavą būstą, leistis į kelionę studijų pertraukos metu ar nusipirkti automobilį.

Pagrindinės vaiko indėlio sąlygos:

  • Trukmė – kol vaikas suaugs iki 18-kos metų;
  • Indėlį galima auginti reguliariais ir papildomais įnašais;
  • Prie indėlio augimo gali prisidėti visi – giminaičiai, šeimos bičiuliai, pažįstami;
  • Užaugusios palūkanos skaičiuojamos kartą per mėnesį ir pervedamos į indėlio sąskaitą.

Pradėkite auginti pinigus vaiko ateičiai, apsilankę artimiausioje KREDA grupės kredito unijoje.

 

INFORMACIJA APIE INDĖLIŲ DRAUDIMĄ

Jungtinėje centrinėje kredito unijoje laikomi indėliai yra draudžiami VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“. Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai yra taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.