Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

Vaiko indėlis: patikimas būdas auginti pinigus vaiko ateičiai

2021 m. Birželio 29 d.

Vaikas
Turint vaikų – gyvenimas ir seni įpročiai kinta. Pasikeičia ne tik kasdieninė rutina, bet ir finansų planavimas. Dėl šių priežasčių išmokti planuoti ir taupyti vaikų ateičiai – itin svarbu kiekvienai šeimai. Įpratę atidėti dalį pinigų atžalos poreikiams ateityje, tėvai pasiruoš tam laikui, kai sulaukęs pilnametystės jaunuolis norės siekti savo užsibrėžtų tikslų.

Pageidaujant sukurti savo vaikui saugią finansinę ateitį, reikia laikytis kelių paprastų taisyklių. Pirmoji iš jų – taupyti atžalos savarankiško gyvenimo startui reikia pradėti kuo anksčiau. Antroji – būtina pasirinkti saugų, protingą bei efektyvų būdą tai daryti. Trečioji – svarbu laikytis reguliaraus pinigų atidėjimo režimo. Vadovaudamasi šiomis taisyklėmis, kiekviena šeima sukurs tvirtą finansinį pagrindą užtikrintai savo vaiko ateičiai.

Klaidinga nuomonė: sutaupyti gali tik daug uždirbantys

 Visuomenėje vyrauja klaidinga nuomonė, kad sukaupti savo vaiko ateities fondą gali tik daug uždirbantys. Netiesa. Ilgą laiką tikslingai atidedamos net ir mažos sumos ilgalaikėje perspektyvoje sukuria sėkmingą investiciją ir stabilų finansinį užnugarį suaugusiam vaikui.

Vienas populiariausių ir patogiausių taupymo vaiko ateičiai būdų –  vaiko indėlis, leidžiantis kaupti santaupas vaiko vardu atidarytoje sąskaitoje. Šio pinigų taupymo įrankio paklausumą tėvų tarpe lėmė kuriama didelė investicinė grąža ilguoju laikotarpiu, indėlio saugumą užtikrinantis draudimas ir taikomų sąlygų lankstumas.

Ilgas vaiko indėlio kaupimo terminas leidžia veiksmingai išnaudoti indėlio augimo potencialą, privalomas indėlio draudimas apsaugo jūsų investicijas, o taupymui indėlio pagalba taikomos palankios sąlygos tenkina skirtingus šeimų poreikius ir finansines galimybes.

Išmintingas sprendimas: kaip saugiai auginti vaiko pinigus?

Į vaiko indėlio sąskaitą kas mėnesį pervesti iš valstybės gaunamus vaiko pinigus ir auginti juos augančių palūkanų dėka. Tai – ne tik išmintingas sprendimas, bet ir nesukeliantis papildomų išlaidų kruopščiai suplanuotam šeimos biudžetui.

Užaugusios palūkanos skaičiuojamos nuo indėlio sąskaitoje esančios sukauptos sumos ir pervedamos į indėlio sąskaitą. Tai reiškia, kad vaikui susiruošus žengti pirmuosius savarankiško gyvenimo žingsnius, jo sąskaitoje bus sukaupta solidi suma.

Pradėkite šiandien ir nustebsite sužinoję, kiek galite sutaupyti

Kai įprantama atidėti vaiko pinigus, vaiko fondo santaupas galima didinti papildomai atidedant dalį uždarbio ar kitų pajamų, jeigu tai leidžia šeimos finansinės galimybės. Svarbu viena – nepriklausomai nuo to, kokią sumą tėvai gali rezervuoti savo vaiko ateičiai kiekvieną mėnesį, pradėti tai daryti reikia kuo anksčiau, siekiant didesnės finansinės naudos – nedelsiant.

Norėdama padėti tėvams pilnametystės sulaukusią atžalą drąsiai išleisti į suaugusiųjų gyvenimą, KREDA unijų grupė siūlo patrauklią ir paprastą ilgalaikio taupymo priemonę – vaiko indėlio paslaugą.

Pasinaudojusi ja, kiekviena šeima gali augindama savo atžalą, kartu auginti ir pinigus jo ateičiai. Dar daugiau, siekiant paspartinti indėlio augimą, galima pasinaudoti sudaroma galimybe prie jo prisidėti visiems, kam rūpi vaiko ateitis – giminaičiams, šeimos draugams, net pažįstamiems.

Daugiau informacijos apie vaiko indėlio paslaugą  – paspaudus čia.