Specialūs pasiūlymai

FINANSINĖ PRIEMONĖ ŪKININKAMS – LENGVATINĖS PASKOLOS ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKAI IR ĮRANGAI ĮSIGYTIJed Owen Ajzibdgppew Unsplash

Pasiūlymas, aktualus visiems Lietuvoje veikiantiems žemės ūkio subjektams. Penkios KREDA grupės kredito unijos ir Žemės ūkio paskolų garantijų fondas pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurios pagrindu žemės ūkio sektoriui pristatome naują finansinę priemonęPaskolų žemės ūkio technikai ir įrangai įsigyti teikimas“. 

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Biržų kredito unija, kredito unija “Kupiškėnų taupa”, Ignalinos kredito unija, Raseinių kredito unija ir kredito unija Zanavykų bankelis tapo patikimais finansiniais tarpininkais, kurie padeda įgyvendinti finansinę priemonę ir teikia paskolas subjektams, užsiimantiems pirmine žemės ūkio produktų gamyba.

TAI PUIKI PROGA PASINAUDOTI ITIN PALANKIOMIS PASKOLŲ, ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKAI IR ĮRANGAI ĮSIGYTI, TEIKIMO SĄLYGOMIS:

  • palūkanų marža teikiamoms paskoloms – 3 proc. + 6 mėn. EURIBOR;
  • paskolos administravimo mokestis tik 0,5 proc. paskolos sumos;
  • didžiausia paskolos žemės ūkio technikai ir įrangai suma – 70 tūkst. Eur;
  • paskolos teikiamos ne ilgesniam nei 6 metų laikotarpiui.

GARANTIJOS UŽ SUTEIKTAS PASKOLAS IR PALŪKANŲ KOMPENSAVIMAS:

Kredito unijos, teikiančios paskolas pagal priemonę „Paskolų žemės ūkio technikai ir įrangai įsigyti teikimas“, į Žemės ūkio paskolų garantijų fondą taip pat gali kreiptis dėl garantijos už suteikiamas paskolas. Be to, paskolų su garantija gavėjams net trejus pirmus metus gali būti kompensuojama 80 proc. kredito unijoms sumokėtų palūkanų, taip pat  kompensuojama 80 proc. garantinės įmokos už garantijos suteikimą.

Kviečiame pasinaudoti lengvatinėmis sąlygomis gauti paskolą žemės ūkio technikai ir įrangai įsigyti, kuri patraukli ne tik savo kainodara, bet ir pačiu laiku įžengė į rinką, kuomet žemės ūkio darbai baigti ir puikus metas pagalvoti apie technikos bei įrangos atnaujinimą kitam sezonui.

Dėl lengvatinių paskolų žemės ūkio technikai ir įrangai galima kreiptis į šias kredito unijas:

Biržų kredito unijoje
Kredito unijoje “Kupiškėnų taupa”
Ignalinos kredito unijoje
Raseinių kredito unijoje
Kredito unijoje Zanavykų bankelis

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai

 

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.