Kodėl verta tapti nariu?

Tapkite NariuKredito unija yra kooperatinė bendrovė, kurios nariai yra jos savininkai (pajininkai). Narystė suteikia teisę nariui dalyvauti kredito unijos valdyme, būti išrinktu į kredito unijos valdymo organus, finansiniams metams pasibaigus dividendų forma gauti dalį kredito unijos uždirbto pelno.

PRISIJUNKITE PRIE MŪSŲ IR TAPKITE KREDA KREDITO UNIJŲ GRUPĖS NARIU, NES MES:

Ūkininkams galime pasiūlyti lengviau įgyvendinamas finansavimo sąlygas, nei kitos finansines paslaugas teikiančios įstaigos.

Skatiname verslumą, todėl nesivadovaujame šablonais ir nepaisome išankstinių nuostatų, o atidžiai įsiklausome ir priimame kiekvienam verslui skirtingus poreikius atitinkančius sprendimus.

Suteikiame finansines galimybes mokytis, tobulėti, pradėti ir auginti verslą, įgyvendinti svajones, puoselėti gyvenamąją aplinką.

Patraukliais taupymo sprendimais siūlome kurti finansinį pagrindą vaikų ateičiai ir užsitikrinti orią senatvę būsimiems senjorams.

Esame atviri, vertiname tiesioginį kontaktą, todėl suteikiame visas galimybes kasdienes bankines paslaugas atlikti ne tik interneto banke, bet ir atvykus į unijos padalinius.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai
Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.