Vartojimo paskola

Paskola skirta fizinių asmenų vartojimo poreikiams tenkinti. Tai paskola Jūsų asmeninėms, šeimos ar namų ūkio reikmėms. Vartojimo paskola gali būti suteikiama buitinei technikai, automobiliui įsigyti, būsto remontui, studijoms, kelionėms, vestuvėms ar kitiems Jūsų norams ar svajonėms įgyvendinti!

Maksimali paskolos suma – 14 500 Eur.
Grąžinimo terminas – iki 6 metų.

Paskola grąžinima lygiomis arba mažėjančiomis įmokomis. Yra galimybė grąžinti vartojimo paskolą prieš laiką be papildomų mokesčių.

Vartojimo paskolos užtikrinimo priemonės:

  • laidavimas;
  • kilnojamas ir nekilnojamas turtas;
  • terminuoto indėlio kredito unijoje įkeitimas;
  • kitos užtikrinimo priemonės.

Bendros vartojimo kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys:

Jei skolinamasi iki 3000 eur, sudarant sutartį 59 mėnesių laikotarpiui su metine palūkanų norma 7,5%, bei sutarties mokesčiu 80 eur, bendra mokėtina suma būtų 3 673,88 eur, mėnesio įmoka siektų 66,81 eur, o bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 9,02%. Finansavimo sąlygos gali keistis atlikus jūsų mokumo bei rizikos vertinimą, jums pasirinkus kitą sutarties terminą ar įmokų mokėjimo dieną. Prieš apsisprendžiant dėl paskolos rekomenduojama atidžiai įvertinti asmeninės ir/ar šeimos finansines galimybes.

Grąžinimo termino ir palūkanų normos teiraukitės Jums artimiausioje KREDA grupės unijoje.

Kaip tapti KREDA grupės kredito unijos nariu?

Jūsų patogumui į kredito uniją galite kreiptis iš anksto užpildę paraišką vartojimo paskolai gauti.

Paraiška

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai
Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.