Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

PRATĘSTAS MORATORIUMO, SKIRTO PADĖTI NUO COVID-19 NUKENTĖJUSIEMS GYVENTOJAMS IR VERSLO SUBJEKTAMS, TERMINAS

2020 m. Liepos 01 d.

Baneris 330x330 B3Informuojame, kad KREDA kredito unijos kartu su Lietuvos bankų asociacijos nariais pratęsė paskolų moratoriumų taikymo laikotarpį iki š. m. rugsėjo 30 dienos. Primename, kad KREDA kredito unijos:

  • moratoriumu fiziniams asmenims įsipareigoja, nekeičiant sutarties sąlygų ar palūkanų, suteikti galimybę visiems privatiems KREDA unijų klientams būsto paskolų įmokas atidėti iki vienerių metų, o vartojimo kreditų – iki pusmečio.

Visiems fiziniams asmenims, kurie iki karantino pradžios tvarkingai mokėjo įmokas, tačiau dėl koronaviruso situacijos susidūrė su finansiniais sunkumais, neteko darbo ar dalies pajamų, raštu apie tai informavus kredito uniją, iki 12-os mėnesių bus atidėtas pagrindinės būsto paskolos dalies mokėjimas. Vartojimo kreditams KREDA unijos moratoriumo periodu taikys atidėjimą iki pusės metų. Atidėjimo laikotarpiu klientui liks mokėti tik palūkanas ar kitus periodinius mokėjimus.

Susipažinti su dokumentu galite čia:

Laikinas kredito įsipareigojimų moratoriumas fiziniams asmenims

  • moratoriumu juridiniams asmenims įsipareigoja savo klientams – juridiniams asmenims, kurie dėl COVID-19 pandemijos susidūrė su likvidumo būklės pablogėjimu, keisti išduotų paskolų, kuriose numatyti daliniai paskolos grąžinimai, grąžinimo grafikus, atidedant paskolų grąžinimo įmokas iki 6 mėn. laikotarpiui. Moratoriumas galioja paskolų sutartims, pasirašytoms iki 2020 m. kovo mėn. 16 d.

Šiuo moratoriumu KREDA kredito unijos įsipareigoja iki 6 mėn. laikotarpiui atidėti paskolos grąžinimo mokėjimus, klientui toliau mokant palūkanas. Moratoriumas netaikomas, jei kredito unija padaro išvadą, kad moratoriumo taikymas ekonomiškai nepateisinamas, t. y., jei kliento finansiniai sunkumai egzistavo jau iki 2020 m. kovo 16 d. arba yra neįveikiami.

Susipažinti su dokumentu galite čia:

Laikinas kredito įsipareigojimų moratoriumas juridiniams asmenims 

Dėl galimybės laikinai atidėti kredito įsipareigojimus kviečiame kreiptis į KREDA kredito uniją, kurios narys esate, telefonu arba elektroniniu paštu.

KREDA VIENIJA 11 ILGAMETĘ PATIRTĮ TURINČIŲ KREDITO UNIJŲ VISOJE LIETUVOJE:

Akademinė kredito unija Raseinių kredito unija
Aukštaitijos kredito unija Biržų kredito unija
Ignalinos kredito unija Kredito unija “Kupiškėnų taupa”
Joniškio kredito unija Šilalės kredito unija
Kredito unija “Litas” Kredito unija “Zanavykų bankelis”
Pareigūnų kredito unija