KREDA paskolos verslui

KREDA grupės klientai jau kelerius metus aktyviausiai naudojasi investicinių paskolų, kredito linijų paslauga. Taip pat kreipiasi tuomet, kai pritrūksta apyvartinių lėšų ar domisi verslo skatinimo finansavimu dirbantiems pagal individualią veiklą.

Domina paskola? Užpildykite užklausos formą:

Užpildykite užklausos formą

 

Dakaraslt Banner 1245x500 V2

Esame arčiausiai verslu ir žemdirbyste užsiimančių žmonių, gyventojų bendruomenių. Kiekvieną besikreipusįjį dėl paskolos ar investicijų vertiname individualiai, o ne pagal į rizikos grupes suskirstytas ūkio šakas.

KREDA partnerystė su UAB „Žemės ūkio paskolų garantijų fondu“ (ŽŪPGF) – tai dar daugiau opcijų žemdirbiams, o bendradarbiavimas su UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) verslui suteikia įvairias finansavimo galimybes.

KREDA grupės paskolų portfelis daugiau nei 161 milijonas eurų, iš jų verslui – beveik 30 milijonų eurų, žemdirbiams paskolų suteikta daugiau nei 57 milijonai eurų.

Taip pat teikiame būsto ir vartojimo paskolas.

Pasitikite pergales su patikimu finansų partneriu!

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.