Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

Išplatinta pirmoji KREDA grupės obligacijų emisija

2022 m. Lapkričio 07 d.

Kredito unijų grupė „KREDA“ išplatino obligacijų emisiją, tokiu būdu pritraukdama 1,031 mln. eurų kapitalo. Tai pirmoji subordinuotų obligacijų emisija „Kreda“ grupės istorijoje.

Septynerių metų obligacijas su 10 proc. palūkanų norma įsigijo investuotojai iš Lietuvos, daugiau nei trečdalį emisijos už 435 tūkst. eurų įsigijo „Kreda“ grupės nariai.

„Kreda“ grupės JCKU administracijos vadovės Jolitos Česonienės teigimu, pritrauktos lėšos bus naudojamos grupės kapitalo stiprinimui bei palankesniam skolinimui nariams. „Išplatinta obligacijų emisija reikšmingai prisidės prie iškeltų strateginių tikslų įgyvendinimo – vykdyti grupės augimą ir išlaikyti diversifikuotą paslaugų portfelį. Pirmą kartą su šiuo platinimu įgytos pamokos leis mums ir ateityje drąsiai kelti ambicingus tikslus ir atsakingai vykdyti įsipareigojimus investuotojams“, – teigė J.Česonienė.

„Obligacijų platinimas mums, kaip komandai, buvo nauja patirtis, ir džiaugiamės, kad šį procesą pavyko sėkmingai ir profesionaliai suvaldyti. Daugiausia investuotojų buvo individualūs asmenys, besirūpinantys savo finansine ateitimi. Kaip ir tikėjomės, aktyvus obligacijų pirkimas vyko mūsų unijų narių tarpe, net 237 tūkst. eurų vertės obligacijų įsigijo Raseinių kredito unijos nariai. “, – sakė „Kreda“ grupės JCKU Teisės ir atitikties grupės vadovas Andrius Urniežius.

„Kreda“ – tai patikimų ir rūpestingų finansų partnerių grupė, vienijanti 11 ilgametę patirtį turinčių kredito unijų. Efektyvią visų grupės unijų veiklą ir bendrą grupės finansinę gerovę užtikrina Jungtinė centrinė kredito unija (JCKU).