Paskola būsto remontui ar atnaujinimui

Jeigu būsto remontui turimų santaupų nepakanka ar norite atnaujinimo darbus pradėti nedelsiant, išeitis – pasiskolinti lanksčiomis sąlygomis. Tai leis visus norimus pokyčius įgyvendinti efektyviai ir nesukurs didelės finansinės naštos jūsų šeimos biudžetui.

Susidomėjote?

Užpildykite užklausos formą

 

160 Kreda Fb Post

Šiuo metu kiekvienas gali atnaujinti savo namus, pasinaudojęs KREDA unijų grupės paruoštu puikiu pasiūlymu būsto remontui ar jo atnaujinimui.

Pasiūlymas:

  • Finansavimas iki 80 % įkeičiamo turto vertės;
  • Maksimali paskolos trukmė – iki 25-erių metų;
  • Palūkanų norma nuo 5%
  • Sutarties sudarymo mokestis tik 0,8% nuo kredito sumos, bet ne mažiau nei 150 EUR.
  • Galima atidėti įmokų mokėjimus iki 12 mėnesių.

 

Sudarius paskolos sutartį būsto remontui, dovanojama programos „Naujakurys“ nuolaidų kortelė. Panaudojus ją parduotuvių tinkle „Senukai“, suteikiama:

  • 30 % nuolaida daugeliui prekių ir paslaugų;
  • 30 % nuolaida siuvimo paslaugoms bei įrankių nuomai;
  • Nemokamas prekių pristatymas, perkant už 300 € ir daugiau;
  • Nemokamos dizainerio paslaugos.

Apsilankykite artimiausioje KREDA grupės kredito unijoje ir gaukite asmeninius poreikius tenkinantį paskolos pasiūlymą.

 

Kredito sąlygų pavyzdys:

Skolinantis 50.000 Eur, kai sudaroma sutartis 300 mėn. laikotarpiui, taikant 5% dydžio palūkanų normą ir 400 Eur sutarties sudarymo mokestį, mėnesio įmoka – 292,30 Eur (iš viso 300 įmokų), bendra palūkanų suma – 37.688,51 Eur, o visa kredito gavėjo sumokama suma – 87.688,51 Eur. Bendros paskolos kainos metinė norma – 5,2%.

Pateiktas pavyzdys yra informacinis ir remiasi apytikriais skaičiavimais. Įsipareigojimų pagal paskolos sutartį vykdymas bus užtikrintas nekilnojamojo turto hipoteka. Įkeičiamas turtas turi būti apdraustas. Notarų mokesčiai, hipotekos registravimo, turto vertinimo ir draudimo išlaidos unijai nėra žinomi, todėl nėra įskaičiuojami į bendros paskolos kainos metinę normą.

Netinkamai vykdydami įsipareigojimus pagal kredito sutartį rizikuosite netekti nuosavybės teisių į įkeistą nekilnojamąjį turtą. Jeigu sudaroma kredito užsienio valiuta sutartis, valiutos kurso pasikeitimas gali reikšmingai padidinti mokamų mokėjimų dydį.

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.