Turite klausimų? +370 612 33366
Turite klausimų? +370 612 33366
Privatiems

Naujienos

Sustabdytas paraiškų pagal priemonę „Lengvatinės paskolos Rusijos agresijos prieš Ukrainą laikotarpiu“ priėmimas

2023 m. Lapkričio 24 d.
Informuojame, kad nuo 2023 m. lapkričio 16 d. paraiškos dėl lengvatinių paskolų žemės ūkio ir žuvininkystės subjektams Rusijos agresijos prieš Ukrainą laikotarpiu nebepriimamos. Paraiškų priėmimas stabdomas atsižvelgiant į tai, jog pasiektas paraiškoms skirtas 23 mln. Eur

„Nando Holdings“ įmonių grupės plėtros projektams finansavimą suteikė Raseinių kredito unija

2023 m. Lapkričio 03 d.
Raseinių kredito unija 1,2 mln. eurų finansavimą suteikė žaliavas maisto, farmacijos, kosmetikos ir statybų sektoriams tiekiančiai „Nando Holdings“ įmonių grupės įmonei „Nando Europe“, kuri įsigijo logistikos terminalą Jonavoje. Ši investicija leis Baltijos regione ir už jo ribų

Partnerių INVEGA ir ŽŪPGF parama verslui ir ūkininkams

Kviečiame susipažinti su valstybės teikiamomis paramos kryptimis, pasinaudoti smulkiam ir vidutiniam verslui bei ūkiams tinkamomis priemonėmis, ir taip gauti finansavimą „Kreda” grupės unijose.

Tapkite vienos iš KREDA unijų nariu

Kredito unijos tikraisiais nariais, pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, gali tapti veiksnūs fiziniai asmenys, turintys nuolatinę gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikoje.  Fizinis asmuo gali tapti tik tos kredito unijos nariu, kurios apskrityje arba jos kaimyninėje apskrityje jis gyvena, dirba arba mokosi.

Indėlininkui apie indėlių draudimą

Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt.

Išlikite budrūs! Suaktyvėjo telefoniniai sukčiai

Informuojame, kad pagausėjo telefoninių sukčių, kurie dažniausiai pokalbį pradeda rusų kalba. Turima informacija, telefoniniai sukčiai klausinėja narių asmeninių duomenų.